Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki ismer olyan ingyenes...

Valaki ismer olyan ingyenes (mondom ingyenes, nem olcsó, megéri, kedvezményes stb hanem ingyenes) webtárhelyet ami támogat joomlát és jó is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Te tényleg gyökér vagy!

Egy tárhely soha nem a Joolma-t szokta támogatni.

Még a Google-hoz sem értesz?

[link]


[link]


Ezt is ajánlom figyelmedbe!

[link]

2011. okt. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 2xSü ***** válasza:
A stílust leszámítva az előző válaszolók jól írták. A Joomla futtatásához PHP és MySQL kell. Néhány ingyenes szolgáltató korlátozza pl. a PHP funkcióit, ami miatt nem futtatható rajtuk a Joomla. Ma a legtöbb ingyenes tárhelyszolgáltató olyan szolgáltatást nyújt, amivel futnak a CMS rendszerek. Az előző hozzászólás linkjei is segítségedre lesznek.
2011. okt. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első két válaszadó bekaphatja a f@szomat, az első tövig a második csak a végét... nem gyökér vagyok csak gondoltam így egyértelmű h milyen tárhelyre van szükségem. De kösz hogy egyikőtök sem a kérdésre válaszolt. A minősítésért meg külön köszönet, persze hogy nem értek hozzá mit gondoltak mi a k#rva any@mért kérdezem, ha értenék hozzá nem kérdezném...
2011. okt. 25. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Látom, a "Hogyan kérdezzünk okosan" olvasnivaló sem tudtad felfogni.

Nem tudom eldönteni, hogy ez az egész annak a számlájára írható, hogy analfabéta vagy, vagy csak egyszerűen kretén?

Mi akadályoz meg, hogy a linkelt oldalon levő tárhelyek közül kiválaszd a neked megfelelőt?

Ha azt sem sikerült felfognod, hogy PHP és MySQL szolgáltatásokra lesz szükséged, akkor szerintem kérdezd meg a Joomla használati útmutatójának készítőit, szerkesztőit, hogy elszopogathatnád-e esetleg az ő nemesebbik szerveiket hálából, amiért egy olyan remek használati útmutatót készítettek, amiben le van írva, hogy milyen feltételek együttes megléte szükséges a Joomla telepítéséhez és működtetéséhez.

2011. okt. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 2xSü ***** válasza:

13:18>

Tökéletes értem az indítékot, amiért a „Hogyan kérdezzünk okosan” című remekművet beidézted, és amiért kritikával illetted a kérdezőt. A stílus viszont, ahogy mindezt tetted, már nem tetszik. Nem azért, mert sértő a kérdezőre nézve, hanem mert nem oda vezet, ahova szeretnéd. Mivel gyökérnek nevezted a kérdezőt, így ő érzelmi alapon már azelőtt elutasítja a „Hogyan kérdezzünk okosan”-ban leírtakat, mielőtt elolvasná. Ilyen módon nemhogy elősegítenéd annak elfogadását, alkalmazását, de kimondottan hátráltatod. Gondolom nem ez a célod.


A kérdező felé meg annyiból védeném az első két válaszolót, hogy valóban kissé „érdekes” a kérdésfeltevésed. Kb olyan, mintha megkérdeznéd, hogy az autóban melyik pedállal lehet sebességet váltani. Egy ilyen kérdésre nem meglepő az a válasz, hogy ”tanulj meg autót vezetni”, vagy hogy „eszedbe ne jusson autóba ülni”. Ha hozzá nem értőként akarsz honlapot, akkor érdemesebb ilyen jellegű szolgáltatást igénybe venni. Pl. blogot írni, mlap.hu, g-portal.hu jellegű szolgáltatást használni, vagy egyszerűen facebook oldalt csinálni. Ha hozzá nem értőként akarsz egy jó, egyedi, mégis könnyen kezelhető honlapot, akkor jó választás lehet a Joomla, de érdemesebb a telepítését hozzáértőre bízni. Magad is megszerezheted azt a tudást, ami kell hozzá, de akkor előbb tanulni, tanulmányozni kell, és ha igen-igen elakadtál, akkor kérdezni.


Persze azt is értem, hogy ma már boldog-boldogtalan készít honlapot, így igény van arra, hogy valaki az internet alapjául szolgáló szoftverek alapvető ismeretének hiányában is képes legyen megjelenni az interneten.

2011. okt. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Re, bocsánat az előbbi kirohanásomért, nem akartam paraszt lenni de nem volt igazán jó napom. Végül is megoldódott a probléma ide regisztráltam:

[link]


Igazából ezen húztam fel magam, mert ennyit vártam, egyetlen linket egy normális tárhelyhez. Erre mit kapok? Leosztást meg 2 tonna olvasnivalót arról hogy hogy működik a joomla. Nem ezt kértem. Ha utánna akarnék olvasni, (lenne rá időm) akkor nem kérdezném meg hanem utánna olvasnék.


Másrészt ahogyan a 3. is mondta "néhány ingyenes szolgáltató korlátozza pl. a PHP funkcióit, ami miatt nem futtatható rajtuk a Joomla." ezért tettem fel úgy a kérdést hogy joomlát támogasson az oldal, és bár télleg nem értek annyira az egészhez annyit még én is tudok h ehhez php és sql szolgáltatásokra lessz szükségem.


Szóval az én szemszögemből ez úgy nézett ki h leoltasz, mondasz valami teljesen triviálisat közben úgy állítod be mintha most aztán hú de mekkora okosságot mondtál volna, bunkó vagy és még a kérdésre sem válaszolsz. Nah de én sem voltam épp normális, szóval bocs és kösz mindenki aki segíteni akart.

2011. okt. 26. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit pampogtok, a támogatja a Joomlát teljesen érthető és világos. Ahhoz képest, hogy milyen kérdéseket szoktak feltenni itt némelyek, teljesen rendben van.
2011. okt. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szeretnék utólag elnézést kérni tőled kérdező! Igen, kissé bunkó voltam, de az utóbbi napokban elég nagy a hajtás, és lehet ez hozta ki belőlem.

Nálam nem az verte ki a biztosítékot a kérdésed elolvasásakor, hogy "webtárhelyet ami támogat joomlát", hanem az, hogy olyan butának nézed a válaszadókat, hogy szerinted nem tudják felfogni, mi az, hogy ingyenes tárhely. Lehet, hogy lettek volna, olyan válaszolók, akik nem ingyenes tárhelyeket ajánlanak, de sok olyan válaszoló is akadt volna, aki nem áll hadilábon az értelmező olvasással. Az érkezett válaszokból pedig te is ki tudod szűrni a számodra hasznos információkat.

A másik dolog pedig, ami nekem kicsit furcsa volt, hogy a kérdésedre legrosszabb esetben is 2-3 perc alatt választ találtál volna a Google használatával.

Az pedig, hogy nincs kedved olvasgatni, hogy a szükséges információkhoz hozzájussál, nem igazán megfelelő hozzáállás, mivel ebből sok embernek az fog lejönni, hogy nem szeretnél tanulni, fejlődni, vagy csak szimplán lusta vagy. Ebből pedig az következik, hogy lesznek olyan válaszadók, akik úgy fogják gondolni, hogy hiába is segítenek neked, akkor sem fogsz nekiállni magadtól tanulni.

Szvsz abból indulj ki legközelebb, hogy lehet, a válaszadónak is ugyanannyi időbe kerül megtalálni a választ a kérdésedre, mint neked!

2011. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!