Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a legjobb hazai ingyene...

Melyik a legjobb hazai ingyenes webtárhely?

Figyelt kérdés
Csinálni szeretnék magamnak egy weboldalt - nem valami nagy durranást - egy személyeset, de azért azt sem akarom hogy nagyon gagyi legyen (szabadon variálható témák, vendégkönyv, stb. legyen benne). Az Mlap és a Gportal között vacilálok. Melyiket ajánljátok?
2009. ápr. 22. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Egyiket se. Véleményem szerint ha már SAJÁT weboldalt szeretnél, akkor válasz mondjuk egy ultra webet és hozd össze egyedül. Vannak elég jó szkriptek már...

De én a gportalt ki nem állhatom. Ez természetesen csak személye vélemény.

2009. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gportal nem ingyenes

egyébként ha ilyenben gondolgodsz akkor sztem eoldal vagy az általad emlegetett mlap.

Ha viszont mégis úgy döntenél, h te magad hozol össze egy oldalt akkor cjb vagy esetleg uw.

2009. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, asszem lehet mlap lesz belőle, esetleg cjb:)
2009. ápr. 22. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

A Gportalból - sokak undora ellenére - egész jó dolgokat lehet kihozni elég szabadidővel, és egy kis hozzáértéssel. Viszont a Gportal NEM ingyenes. Éves szinten kb. 1000 forinttal kell számolni.

Ha mégsem e mellett döntenél, tárhelynek ajánlom a CJB.HU oldalt. Korlátlan tárhelyet és FTP hozzáférést biztosít ingyen, egy vékony bannercsíkért cserébe az oldal tetjén.

Emellett saját mail címet és webes környezetet is ad.

2009. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a gportált ajánlom. Vannak még olyan oldalak,amiket másoktól megvehetsz,és már többet nem kell fizetned értük.(ezek a régi rendszerűek). Továbbá a gportál kezelését könnyen meg tudod tanulni,mtalán egy kis segítséggel és nagyon szép,átlátható designt is készíthetsz rá,továbbá vannak olyan opldalak,amelyeken rendelhetsz is. Szóval szerintem a gportál a legjobb. ;)
2009. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
külföldi ingyenes szolgáltatók. Popup reklámablakkal, ami nem nagyon idegesítő. 1 giga tárhely. Felteszel egy joomlát és ennyi a történet. Vendégkönyv captcha védelemmel, galéria kommenteléssel és képeslapküldéssel, beépíthető html scriptekkel, iframe, zenelejátszó a cikkekben, jobbra, balra elulra felülre menüzéssel. nagyon sok sablonnal, amit könnyű módosítani ha tudsz photoshoppot kezelni mondjuk de bármi más megteszi. Egyszerű az a lényeg. A tárhelyek amikről beszéltem a következő címeken érhetőek el: [link]
2009. dec. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!