Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnám beindítani...

Hogyan tudnám beindítani saját Humor-blogomat?

Figyelt kérdés

Van egy saját humor blogom kb 1,5 hónapja kezdtem el. Eleinte szépen lájkolták (ismerősök), de most megvan állva. Nemtudom, mit kéne csinálnom, hogy beindítsam. Ha van ötletetek, hogy mit csináljak (nem szilvás buktát :D), akkor osszátok meg velem. Köszi előre is!



Csak normális válaszokat várok!


2011. szept. 24. 20:48
 1/9 A kérdező kommentje:
*látogatottsággal van a bajom. Nem az zavar, hogy x ember lájkolja-e vagy se. Csak, hogy legyen egy kicsit elterjedtebb.
2011. szept. 24. 20:52
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első 2 oldalt néztem meg, és a képek 90%-át más oldalakon (nem egy, sok) is megosztották. Nyilván ez nem baj, csak azzal nem fogsz nézettséget csinálni, hogy beállsz az egymástól másolók sorába (de azért vízjelezed mintha annyira saját munka lenne, és félteni kellene a felhasználástól). Szerintem ha továbbra is ebből fog állni az oldal, nem érné meg látogatni. Ez most egy ezeregyedik "humorblog" (vagy inkább vicces_és_népszerű_akarok_nagyon_lenni_minden_áron_blog), annyi extrával, hogy a neve és leírása is szinte esdekel a látogatók után. Vagy legalábbis én ha már elindítok még egy humorblogot a többi mellé, megpróbálnám eladni magam (lehetőleg egyedi tartalommal) valami hasznos információval. Mert gondolom nem az a blog célja vagy küldetése, hogy 'kérlek mindenki látogassa és like-olja, hogy híresek legyünk, hiszen ma már csak akkor lehet érvényesülni az életben ha híres vagy, máskülönben egy senki, mert nincs humorblogot sem'). Az, hogy csak az ismerősöknek tetszik, abból is látszik hogy ők haveri alapon vállalták hogy tetszik nekik, amúgy a nem elfogult nézők véleménye alapján jelenleg nincs létjogosultsága az oldalnak.


Szerintem, de hátha nem feleslegesen írtam ennyit, és nem törlik a kérdést mert reklám (mert az). De hátha valaki máshogy látja - már ha veszi valaki a fáradságot és ma is leírja ugyanazt, amit az ilyen humorblogos kérdésekhez (minden hétre jut legalább egy) írni lehet.


Remélem nem volt sértő, vagy nem normális a válasz, de én ezt a tartalmat más (ha csak ez számít akkor "népszerű") oldalakon is meg tudom-fogom nézni, és nem itt.

2011. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Úgy lehet több látogatót szerezni, hogy keresel több "népszerű" honlapot, írsz a szerkesztőnek és felajánlod, hogy ha be rakja a honlapára a te címedet, akkor te is felrakod a tiedre a honlapja címét. Úgy még jobb lenne ha egy olyan oldalt keresnél meg ami ugyanúgy a viccek, és a humor a tárgya. És ha persze megengeded én is felrakom a blogod címét a honlapomra csak add meg:D


Bogi

2011. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bogi ha adsz egy e-mail címet elküldöm, mert innen törlik, ha kiírom :)
2011. szept. 25. 13:43
 5/9 anonim válasza:
szucsibogi@gmail.com
2011. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Rakd ki Facebookra! Ezzel a módszerrel pillantok alatt nézettséget tudsz szedni magadhoz :D
2011. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha erre gondolsz, van a blogomnak, saját facebook oldala. De így se.. Az első hozzászólónak üzenném, hogy igaza van, nem szeretnék beállni az egymástól másolók soraiba, de perpill nincs ötletem, hogy mivel lehetnék egyedi.. Tudom, hogy ami nem megy, ne erőltessük, de én ilyen vagyok, szeretem a kihívásokat. Volt, vagyis van ötletem, de a gyakorlati megvalósítása, igencsak nehézkes.. :/ nem vagyok sajnos se webfejlesztő, se honlapkészítő. Így mostanság elég sok Tutoriált nézek ilyen téren, de meló+suli miatt eléggé szűkösek a napjaim, de ez nem ide tartozik.

Köszönöm a válaszokat! Bogi az e-mailt elküldtem! Köszi még 1x!

2011. szept. 26. 23:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha webfejlesztést akarsz tanulni, akkor inkább csak a Leíró nyelveket (HTML, CSS, XML) célszerű weblapokon keresztül tanulni. A Programozási nyelvekhez könyvet vásárolj, és a bennük található programokat készítsd el akár többször is.

Ajánlom figyelmedbe ezeket a könyveket:

Hogyan tanuljuk meg a PHP-t 24 óra alatt

Hogyan tanuljuk meg a JavaScriptet 24 óra alatt

Ha programozási ismereteid még nincsenek, és az algoritmus gondolkodásmód még nem erősséged, akkor az alapok megtanulást kezdd egy erősen típusos nyelvvel pl Turbo Pascal! Ha az alapok már mennek, akkor kezdj csak bele a webfejlesztéshez használt programozási nyelvekbe!

2011. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kapcsolódik semmihez, mármint egy nagyobb oldalhoz, akkor sohasem lesz nézett. Az én blogom egy lónevelde fanoldala... Naponta 500-an jönnek föl átlagosan, és reggel 6-tól hajnali 2-ig valaki mindig online rajtam kívül is. Te ezt például kapcsolhatnád a comedy centralhoz, és ha elég színvonala van, hirdethetnéd ott.
2011. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!