Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Közösségi oldal építésben...

Közösségi oldal építésben jártasok?

Figyelt kérdés

Van egy Star Wars közösségi oldal,ahová képeket tölthet fel az arra járól,videókat oszthat meg és hasonlók.Régen a ning.com-on voltunk,aztán költöztünk szanaszét,míg végül egy szar oldalon kötöttünk ki.

Tudtok mondani valami viszonylag nem aranyárú,de mégis elfogadható közösségi portál motort,vagy esetleg honlapot? köszönöm.


2011. okt. 9. 20:04
 1/2 zsomkovacs ***** válasza:

Letölthető motort/honlapot nem tudok mondani.


Viszont értek PHP-hez, MySQL-hez, HTML-hez, CSS-hez és JavaScripthez, és meg tudok írni egy ilyen oldalt. Mivel azonban sem diplomám, sem referenciám nincs (alapvetően nem webfejlesztéssel akarok foglalkozni, csak gondoltam, nem árt, ha megtanulom), elég olcsón vállalnám az elkészítését. Amire szükségetek lesz: egy tárhely, amin van PHP, MySQL és lehet fájlt feltölteni.


Ha érdekel, írj e-mailt.

2011. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pedig tudok ajánlani két motort is ilyen oldalhoz. Mindkettőt használtam már oldalkészítéshez, ha érdekel írj privátot.
2011. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!