Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit csinál ez a cucc?

Mit csinál ez a cucc?

Figyelt kérdés
setCookie('popundr', 1, 24*60*60*1000);
2011. okt. 12. 00:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A leírtakból látom, hogy egy újabb vérpistike kérdése ez is:

PHP-hez fingod nincs, akkor mit érdekel téged, hogy mire jó? Menj inkább legózzál vagy barbizzál, ha egy normális kérdést sem tudsz feltenni!

Egyébként sütit lehet vele beállítani.

Paraméterei lehetnek:

a süti neve

értéke

lejárata

útvonal

domain

biztonságos kapcsolat esetén érhető el

http esetén érhető el


[link]

2011. okt. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kösz a választ de nem tudtam normálisabban leírni. azért van a kezem b@szki hogy kérdezzek vele a gyakorin nem? akkor meg mit pattogsz?

Nem értek a PHP- cuccokhoz. épp most ismerkedek vele, és az ilyen gyopároknak köszönhetően el is megy az ember kedve tőle... tényleg felteszek egy kérdést... amit nem értek. erre egyből az van hogy legózzak vagy barbizzak... tiszta gyökér vagy hapsikám

2011. okt. 12. 01:57
 3/12 A kérdező kommentje:

ja és amúgy is Javascript


function checkTarget(e)

{

if ( !getCookie('popundr') ) {

var e = e || window.event;

var win = doOpen('URL');


setCookie('popundr', 1, 24*60*60*1000);

}

}


initPu();


</script>

2011. okt. 12. 02:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Na látod, ez is amatőrségre vall, hogy még azt sem írod oda, hogy js.

Ugyanazok a paraméterei kliens oldalon is.


A kérdésedre pedig úgy válaszolva, ahogy te kérdeztél:

Ez a cucc cuccokat csinál.


Alapfogalmakkal nem vagy tisztában. Így, hogy lehet programozni? Ha elővennél egy normális könyvet, ahol legalább rendszerezve van az egész tananyag, akkor legalább az alapokkal tisztában lennél.

[link]

2011. okt. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a még értelmesebb választ. de miért vegyek meg egy tehenet ha nekem csak egy pohár tej kell ergo miért vegyek meg egy fél könyvtárat ha én csak ezt akarom tudni hogy hogyan állítsam be, és melyik szám mit takar.. Eltaláltad, nem vagyok profi. De legalább nem agyon kattintgatós blogponthus gyökérségeket csinálok, ahol nem látom az oldal motorját... ezért akartam sajátot ahol a MySQL-t is én kezelhetem.


Amúgy mi az ára egy normális válasznak? (vedd figyelembe hogy nem profi vagyok, tehát az "egy normális kérdés" kilőve)

És engem Perpill csak ez érdekel, ne gyere azzal hogy nyálazzak át 670 könyvet meg 4320 oldalt gugliban... Nem lehet mindenki tökéletes mint te^^

2011. okt. 12. 10:41
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért nem volt kielégítő a válasz? Leírtam hogy ugyanazokkal a paraméterekkel rendelkezhet JS-ben, mint PHP-ben. az első hozzászólásomban pedig megtalálod a paramétereket.


Ezek alapján már meg kell tudnod érteni, hogy mire is szolgál (az első link alatt található dokumentum konkrétan tartalmazza a paramétereit):


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Az pedig ostobaság, hogy az alapok megtanulása nélkül próbálsz programozni.

2011. okt. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Látod látod hogy megy ez szépen is? Fölényeskedés nélkül... És köszönöm szépen a válaszokat. Átnézem a linkeket. Hát igen... az alapok nélkül... Hogy is mondjam? ismételni tudom csak magam, nem igazán szeretném "jelenleg" az egész Js-t PHP-t megtanulni, mert nekem csak ez a szkript funkciója, és a beállítása kellett. Tudod a PHP elég húzós. Ugyanis már próbálgattam tanulgatni, de nem egy leányálom. A Javascript szintén ez, bár az számomra kicsit könnyebb. Meg ez olyan... hogy mondhatnám el hogy értsd mit akarok.?

őőő Gondolom te sem végeznél el egy kőműves sulit csak azért mert az egyik haver megkért hogy menj már át segíteni neki vakolni, mert egyedül nem bírja.

Tehát érted.. a CSS-hez értek, a HTML nem nehéz, a JS nagyon nagyon alap szinten megy. (de csak pár dolog) és ezért is mondtam a haveromnek igent, h szívesen segítek, de itt elakadtam, és ezért kértem HELP-et.


Köszönöm a választ, és adom a zöld kezecskét..

2011. okt. 14. 04:49
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


google-ba beírva kb 30 másodpercen belül megkaptad volna a választ, ahelyett hogy itt szerencsétlenkedsz. Elébb keress, aztán kérdezz!

2011. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ismét egy értelmes válasz...
2011. okt. 15. 12:12
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem értem hogy miért válaszoltok, vagy miért használjátok a gyakorikérdések.hu-t ha egyszer nem vagytok képesek felfogni hogy nem mindenki PROFI. Én azt gondoltam hogy kapok egy kicsit szájbarágósabb magyarázatot, de tévedtem... Engem az érdekelne hogy hogyan tudom beállítani ebben a dolgokat. (mivel azt már tudom hogy mire való.)
2011. okt. 15. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!