Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webshop készítéséhez mit...

Webshop készítéséhez mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Webshopot szeretnék nyitni.Minden papír munkám el van intázve,viszont webshopom még nincs.Amatőr vagyok,de viszonylag könnyen tanulok.Hol készíthetnék ingyenesen webshopot,vagy esetleg bízzam egy cégre?Webshopot feltölthetek ingyenes szolgáltató oldalára is,és az nem töröl?
2011. okt. 12. 01:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

??

a "foglalkozási kör elsajátítása" az micsoda?

2011. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
úristen. belőled itt minden webfejlesztő pénzt akar kicsiszolni. egyik válaszadó írta a prestashopot... én is azt ajánlom. pofás egy webshop motor, jól konfigolható. Az árukat sem nehéz feltölteni és sok paramétert meglehet adni. rákell jönni a működésére de 1-2 nap alatt belejössz ;)
2011. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Üdv! Irj privátot
2011. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

16:48 nem csak fejlesztő kell egy webshophoz.

Ha házat építenél, akkor se egy kőművesre bíznád az egészet... egy fejlesztő a programozáshoz ért, nem az ekereskedelemhez.


A kérdező azt írta, amatőr a témában. Ezért ajánlották neki többen is jogszabályi hátteret és egyebeket, hogy ne szivassa meg magát nagy bírságokkal.

Ebben se segít a kíváló prestashopod. Szóval ne beszélj itt hülyeségeket, hogy pénzt akarnak tőle a fejlesztők. Csak páran talán jobban értenek a webshopokhoz, mint te.

2011. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Még mindig a hatodik vagyok:

Osztom az előttem szóló véleményét. Amatőr vagyok nem fejlesztő vagy programozó. Nem vagyok érdekelt az általam említett oldal propagálásában! Amiket felvázoltam azokba röpke pár hét leforgása alatt futottunk bele egy szintén amatőr felhasználóval.

Ha shopban gondolkozik az ember az nem fáklyás menet az elindulásig! Sok inden adminisztratív dolognak kell megfelelni addig míg kiteszed a netre az üzletedet. Majd utána jön az, hogy miként reklámozol, mennyit szánsz rá, miként optimalizálod a shopod, stb.

Akkor még az előzetes gazdasági számításokról nem is beszéltünk amivel legalább halvány reményt lehet kimutatni, hogy mikortól milyen paraméterekkel lesz ( várhatóan ) rentábilis az üzlet. Nem nyereséges, csak havi szinten eltartja magát. Más szóval nem kell már beletenni pénzt. De tartalék pénz azért legyen.

Továbbá ki kell alakítanod a konkrét adásvétel gyakorlati lebonyolítását. pl. a vevő előre fizet és utána rendeled le a terméket a nagykertől vagy te előlegezed le míg a vevő pénze nem jön meg. Ez utóbbi kezdetekben veszélyes lehet anyagilag. Ha visszamondja vagy egyáltalán nem veszi meg akkor általában veszteséggel tudod visszaadni a nagykernek vagy kivárod hátha valakinek kell, esetleg olcsóbban tovább adod. Mindenképp a te pénzed áll benne ebben a megoldásban!

A költségeke tovább növeli, ha lesz, vagy alapból akarsz, üzlet helysége. Ennek rezsije havi szinten jelentkezik a shopban.

Akkor még jön az, hogy főállás mellet vagy főállásban illetve milyen vállalkozási formában üzemelteted a shopot.

Ennyi hátha még hasznos lesz.

2011. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

"minden papirmunkam el van intezve"


Ez alatt pontosan mit ertesz, mert szerintem a valaszolashoz nem artana tudni, hogy miben kell meg segitseg, mi az amit mar elinteztel es mi az ami veletlenul kimaradt, de fontos a birsagok elkerulese vegett.

2011. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!