Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Van egy webtárhelyem ahol van...

Linkoln kérdése:

Van egy webtárhelyem ahol van email fiokom d entmtudok e mailt küldeni, kell egy ingyenes program hozzá, és stmp szerver?

Figyelt kérdés
valaki tudna linkelni programot vagy valamit amivel tudnék küldeni emailt?
2011. okt. 23. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a tárhelyhez adott emailcímhez van webes felület (webmail) akkor azon keresztül tudsz levelezni.


Ha a tárhelyhez adott emailcímhez nincs webes felület akkor kell egy levelezőprogram (pl.: thunderbird) amiben meg kell adnod a következőket:

- kimenő levelek kiszolgálója (ez az smtp szerver, ennek adatait az internet előfizetési szerződéseddel együtt kaptad meg a szolgáltatótól)

- bejövő levelek kiszolgálója (általában pop,pop3,imap szerver, ennek adatait a tárhelyszolgáltató adta meg neked a regisztrációkor)

- jelszó a bejövő levelek kiszolgálójához (általában az amit a regisztrációkor megadtál)


ennyi

2011. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszod, esetleg még azt megkérdezhetem hogy nekem van webes felületem webmailbe belépek belépek egy fiókra, ottvannak z emailek meg minden, tudok kapni levelet irniis cska nemküldi el, és smtp valamit ir mintha az nemlenne, és nemtudom h lehet csatlakozni
2011. okt. 25. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt a "valamit" amit neked ír (hibaüzenet), te is írd meg nekünk itt, mert a nélkül nehéz kitalálni a hiba okát...
2011. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!