Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen AdSense szerű hirdeési...

Milyen AdSense szerű hirdeési céget tudtok ajálnani? (Lehetőleg legyen postai csekkes fizetés)

Figyelt kérdés
AdSense-re egyszerűen nem engednek regisztrálni, mindíg indokolatlanul elutasítják a kérelmemet... Tudtok valami haszonlót ajánlani?
2011. okt. 12. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
AdSense halott ügy. Nem érdemes olyanba fektetni, amit a kutya sem kattint. Tényleg! A tipikus hirdetésekre, reklámokra már amúgy is érzéketlenné vállnak az emberek. Lényeg, hogy legyen képi mozgó, valami hatalmas vibráló, arra talán felfigyelnek. De semmiképp se video, mert az csak idegesítő, főleg ha hang is van alatta automatikusan.
2011. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A kérelmedet valószínűleg azért utasítják el, mert nem tudsz felmutatni egy értékesnek tűnő hirdetési felületet. Bár nem emlékszem, hogy már regisztrációkor is meg kellett-e adni a weboldalad címét. Azt javaslom próbálkozz újra, idővel biztosan beengednek.

Az etarget-et( [link] használom még ad adsense-en kívül (sokkal gyengébben muzsikál). De szerintem csak idő kérdése, hogy a Google magába olvassza ezt is az összes többi céggel együtt.

De fogalmam sincs, hogy van-e csekkes fizetási lehetőség az etarget-nél.

Az előttem levő hozzászolásra is hadd reagáljak. Adsense-vel napi 1000 látogatóval kb. napi 10 Euro-t keresek, amikor már 2000 látogató is van, akkor akár 40-et is. Annyira nem halott ügy! Csak értékes szolgáltatást kell nyújtani. Ha reklámokkal teli oldalt hozol létre amin egyébként semmi hasznos információ nem található akkor nyilván nem fogják nyomkodni a hirdetéseket és még vissza se jönnek többet. Ez esetben is igaz, hogy pénzt keresni csak munkával lehet.

Ha a csekkes fizetés adóelkerülés miatt érdekel, akkor felejtsd el, ezzel sem vagy előrébb! Ráadásul baromi kényelmetlen állandóan bankba járni a csekkeddel. Főleg, mivel kicsiny hazánkban nincsenek csekkbeváltáshoz szokva a banki alkalmazottak. Amikor én mentem a Google-től kapott csekkel, összecsődült a fél bank, hogy most ezzel mit kezdjenek. Sokkal egyszerűbb átutaltani és leadózni utána.

2011. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nos.... én egyet értek az előttem szólóval.

Bár még ezt is fontold meg:

[link]

ha teheted teljes egészében nyisd meg hátha beregizel....

am ezt azért szeretem mert FIXXXXXXX amit ma Magyarországon shol sem látni....

2012. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!