Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan terveznél meg egy...

Hogyan terveznél meg egy ízléses honlapot magadról? Tehát portfóliót

Figyelt kérdés

kérlek írjátok le, hogy szerintetek egy ízléses, szép honlap hogy nézne ki. mit hova tegyek, milyen méretben, betűtípus egy honalpnál talpas vagy nem? mennyire él az a szabály h 2 betűtípusnál több nem használatos?

kíváncsian várom az ötleteket és hasznos infokat.


2011. okt. 26. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pont most csinálok egy portfóliót.

Fél napom van rá, hogy kész legyek vele, és csak 2 órája kezdtem neki. Ha sikerült befejeznem, megosztom veled.


Egyébként a design nagyban függ attól, hogy mi fog rákerülni a portfólióra.

2011. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem ps-ben kell megcsinálnom csak a kezdőlapot.
2011. okt. 26. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a 960 pixeles szélességet preferálom, és igen (bár sitebuilder vagyok és nem designer), szerintem sem túl jó 2-3 fajta fontnál többet használni.
2011. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon nekem tetszik a menü koncepciója, bár a kisbetűk szinte olvashatatlanok, de maga az ötlet tetszik és szerintem illene is egy olyan sitera, mint amilyet te akarsz.

2011. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

montihun!

Nekem is nagy kedvencem az EPIC.

Én még ezt szoktam bújni új ötletek miatt:

[link]

Bár a nap honlapja sokszor csalódást jelent rajta nekem. Csak arra tudok gondolni, hogy a beküldött honlapok lehet nem a legjobbak, amikből az adott napon válogatni lehet.

2011. okt. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvasható betűméret! Ne vedd át a mai trendet, ahol még profi webesek is 2-es betűmérettel dolgoznak. Mintha vakok lennének, és azt akarnák, hogy más is az legyen! Ja és a háttér-betűszín kontraszt! Legyen olvasható! Ne úgy mint az epic honlapnál.
2011. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Naigen túl kicsik és sötétek a betűk.
2011. okt. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!