Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért csináltat minden elkénye...

Miért csináltat minden elkényeztetett kis tinicsaj portfóliót?

Figyelt kérdés
Mire jó, mi az értelme?
2011. szept. 15. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Hogy legyen mire irigykedni, és leszólni érte őket másoknak.
2011. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én még nem találkoztam olyannal aki csináltatott volna :D
2011. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert k.urva az összes.
2011. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert a fátósnak is meg kell élnie valamiből. Annyi igénytelen, egykaptafás kép van a kisqrvákról, oszt még csodálkoznak, ha valaki meghúzza őket.
2011. szept. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Népszokások? Miféle portfólió?
2011. szept. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha csináltat, az miért baj? - csak hogy vissza kérdezzek. ;)
2011. szept. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert modellnek gondolják magukat, vagy azok szeretnének lenni. Legalábbis általában.

Meg aztán teljesen más egy szépen beállított kép a megfelelő fényekkel, mint egy otthoni vörösszemes fotó.

2011. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Ha csináltat, az miért baj? - csak hogy vissza kérdezzek. ;)"



Nem látom értelmét annak, hogy csináltatnak 50 ezer forintokért egy olyan képsorozatot, aminek azon kívül, hogy felrakják facebookra és 20 ember odaírja alá, hogy "istenem de sexxyyyyyy vagyy!" és növelhetik vele az egójukat, semmi értelme nincs. Mindenki sír, hogy milyen rosszul megy neki, de erre bezzeg van pénz. Idióta plázacicák csak a testi megjelenésüktől függnek. Valahol sajnálom őket, mert a megfelelni vágyás, a szeretetéhség formálja őket ezzé (így akarnak tetszeni a külvilágnak).

2011. szept. 16. 15:11
 9/10 anonim ***** válasza:
én csak egyet ismerek akinek lenne de ő jár(t) is szépségversenyre párszor
2011. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, mit irigykedsz?! Akinek van pénze, miért ne költse el? Mit érdekel engem, hány embernek megy rosszul, amíg nekem nincsenek anyagi problémáim (nem mintha érintene a kérdés, csak nem szeretem a korlátolt gondolkodást)?

Ha valakit megdícsérnek FB-n, az nagyon kellemes, motiváló tud lenni. Mindenkinek jól esik a dícséret.

Hadd csináljon már mindenki azt, amit akar. Egy régi bölcsességet tudok a figyelmedbe ajánlani: törődj a magad dolgával!

2011. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!