Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Nem működik a favicon, mit...

Nem működik a favicon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tippek: Néha, ha leváltjuk a favicot, akkor az új helyett még mindig a régi fog megjelenni. Firefox alatt, ha nem jelenne meg az új ikonunk, fogjuk az új ikon címét, pl: [link] ezt írjuk a böngésző címsorába, és miután bejött a kiskép, az eredeti helyén is jól fog megjelenni.


Hát ez nem működik nekem!



2011. nov. 7. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért fordulhat elő hogy nem cserélődik, mert a gépre elmentett gyorstárból olvassa be ha visszatérsz az oldalra és nem az aktuális adatot.

Ez böngésző beállítás kérdése.

Elméletileg a fenti módszer frissíti az adatokat, de ha nem akkor töröld az előzményekben a temporális internet fájlokat és akkor az újat olvassa be.

Persze csak nálad, az oldalad más látogatóinál nem.


Amúgy a francnak kell cserélgetni a fav ikont, ez elég gagyi dolog. Annak pont az állandósága lényege.

2011. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Not Found


The requested URL /favico.ico was not found on this server


Egyébként:

<IfModule mod_headers.c>

<FilesMatch "\.(ico)$">

Header set Cache-Control "max-age=0, private, no-store, no-cache, must-revalidate"

</FilesMatch>

</IfModule>

2011. nov. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, működik. De nem cserélgettem. Hanem most állítottam be. Amit megjelentetett, az az alap Firefox ures lap volt.
2011. nov. 8. 06:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért próbáld ki azzal, hogy lecserélgeted tesztnek, mert ha nincs belőve a mod_headers.c, akkor olyan mintha ott sem lenne.
2011. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mármint a htaccess-ben a cache beállítás.
2011. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!