Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Drupal 6-hoz létezik relatíve...

Drupal 6-hoz létezik relatíve egyszerű téma szerkesztő?

Figyelt kérdés
Elég lenne, ha annyit tudna, hogy a régiókat el tudjam készíteni, a grafikai részeket, meg a CSS megcsinálom magamtól is. Csak egy primitív váza legyen az egésznek. Egy olyan témaszerkesztő kellene, ami ezt tudja. Artisteer ilyen téren nagyon limitált, azért nem jó nekem, nem tudom úgy szabdalni a régiókat, ahogy akarom. Neten meg olyan témát nem találok, ami megfelelne elrendezését illetően.
2011. dec. 3. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ilyen hiszen ehhez css tudás kell vagy talán az artister
2011. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha CSAK css kellene hozzá, akkor nem lenne gond. De vannak a sima téma fájlokon belül dolgok, amiket nem értek 100%-ban. Bár rájöttem, lehet, DreamWeaverben össze tudom a szerkezetet hozni, aztán átírom úgy a dolgokat, hogy Drupalhoz jó legyen.

Persze, ha van valami jó módszer rá, megoszthatnátok velem. :)


Előre is köszönöm!


Ui.:Framework nevű témát nézegetem, és veszem mostmár alapul...

2011. dec. 5. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!