Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webáruházat szeretnék készíteni?

Webáruházat szeretnék készíteni?

Figyelt kérdés

Lefedettségi terület: Magyarország

Termék.: Egyenlőre oktatóanyagok (CD/DVD)

Érdekelne hogy szállítási költségnek (házhoz szállítás) kb mennyit ajánlott megadni?

De ami ennél is fontosabb, hogy hány %-os ÁFA-t állítsak be hozzá... (mennyi a törvényes, mi alapján stb.)

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2011. dec. 7. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szállítás kb 500 ft vidékre, pesten ingyenes
2011. dec. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, és az ÁFA-t mennyire kell beállítani?

Nem tudom az esedékes jogszabályt erre, és a google sem ad semmi pontos használható választ...

2011. dec. 8. 08:50
 3/9 compactegon ***** válasza:
majdnem biztosan 25% szerintem.
2011. dec. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is 25% -ról tudok, de nem vagyok benne biztos! :)
2011. dec. 8. 09:23
 5/9 compactegon ***** válasza:
azért tartom majdnem biztosnak, mert mindennek annyi 1456 óta (:D), csak az élelmiszereké szokott pár évente változni (alapvető 12% volt ugye anno), most fogalmam sincs :)
2011. dec. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A webáruház alapból tudja. De ne kapkodd el mert jövőre több lesz. Ha csak...

Amit kérdeztél az a jéghegy csúcsa, se. Nagyon sok infóra nem is gondolsz.

Házhoz szállítás: ahogy és akivel szerződést kötsz. Pl. levélpostai küldeménytől kezdve a posta csomagig bármi megoldható.

Ne készíts webshopot egyszerűbb ha letöltöd, telepíted és használod. Olcsóbb.

Tételenkénti haszonkulcs mennyi lenne, ha nem vagyok indiszkrét? Nem vagyok kíváncsi a pontos értékre, csak jó lenne ha számolnál vele, hogy mennyi vevő kellene neked naponta, hogy nullán vagy nyereséggel legyél.


De még kérdezni fogsz úgy is.

2011. dec. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DannyZuko ***** válasza:
az áfa értéke ettól függ, hogy milyen terméket forgalmazol. nem minden esik ugyanabba az áfakulcsba.
2011. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1) a web-áruház alapból nem tudja, nem ez az első amit írok, butaság ez a kijelentés, honnan tudna egy értéket amit én határozok meg neki?!?! :D

2) Most kell, jövőre átírom ha szükséges!

3) A házhoz szállítás majd az azzal foglalkozó részleg dolga, de am. Magyar Posta...

3) Instant mocskokat használjon aki elég tanulatlan és igénytelen hozzá! ;) Továbbá egyedi webshop elkészítése volt a feladat, megvan!

4) Videó és hanganyag DVD-k a megbízó olyan értékben határozta meg hogy haszon legyen rajta, tehát belekalkulálta az árba, ez már az ő dolga,


nekem a végösszeget le kell bontanom 3 részre

(termék ár, szállítási ktg, ÁFA)

pl 8.000 Ft-os termék esetén.

2011. dec. 8. 16:08
 9/9 A kérdező kommentje:
megoldottam
2011. dec. 10. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!