Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mit gondoltok erről a weboldal...

Mit gondoltok erről a weboldalról, és min lehetne változtatni?

Figyelt kérdés

Elég kevesen látogatják, bár sokaknak tetszik.

Csajos, mivel legfőképpen csajoknak készült...

[link]


2011. dec. 21. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gportal helyett html kéne inkább, de nem kérdezted már ezt?
2011. dec. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 2xSü ***** válasza:
65%

Tipikus gportálos oldal:


Tartalom: Gyakorlatilag nincs. Innen-onnan összehalászott „szöszenetek”, mindenféle mélység és tematika nélkül. Gyűjteménynek lehetne esetleg értelmezni, de annak túl kevés és túl gyenge minőségű. Saját tartalom gyakorlatilag nincs.


Külcsín: Láttam már sokkal rosszabbat, ezért kap kettes alát. Mozgó, animált vacakok, amik még a figyelemfelkeltést sem valósítják meg, hiszen nem a lényeges elemeket emelik ki.


Ha ez az első honlapod, akkor arra jó, hogy örülj neki, hogy összefabrikáltad. Esetleg pár nagyon közeli ismerősöd, vagy egy érdekes ízlésű idegen néha-néha rá fog nézni. Erre jó, semmi többre. (Nem fogják többen látogatni, mert minek. Ami tartalom van, azt kb. egy olvasatra végig lehet olvasni, de a legtöbbje ismerős lesz Facebookról, más gportálos oldalakról, körlevelekből. Aki azt mondta, hogy tetszik, annak hasonlóan nincs kifinomult ízlése, vagy pusztán nem akart megsérteni.)

2011. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát, első oldalam, viszont több saját dolog is van rajta.. kössz a választ
2011. dec. 21. 23:52
 4/14 A kérdező kommentje:
érdekes.. 52-en voltak ma.. eddig..
2011. dec. 21. 23:53
 5/14 2xSü ***** válasza:
74%

Mi a saját tartalom? (A bemutatkozáson, szavazáson kívül. Meg a más programmal generált képeken kívül.)


De kérdezek jobbat: Mi az oldal célja? Mi az, amit nyújtani akarsz az olvasónak?


Azt, meg hogy hányan mennek fel az oldalra, nem szabad komolyan venni. Most kitetted ide a linkjét. Én is rákattintottam, meg meglehet jó páran, aki inkább nem nyilvánítottak róla véleményt. Igazából a visszatérő látogatók, illetve a visszatérések rendszeressége az, ami elárul bármit is. Egyszeri látogatókat könnyű szerezni.

2011. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 pééé. válasza:

Nem tudom ennek mi értelme, szerintem elég ' unalmas ' inkább írj egy igényes blogot...

[link]

2011. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
utolsó ez nem az én blogom -.-
2011. dec. 22. 23:34
 8/14 A kérdező kommentje:
tudodmit, 2×Sü, ne törődj az oldalammal, szerintem jó, és sokan kedvelik. szervusz
2011. dec. 22. 23:36
 9/14 2xSü ***** válasza:
73%
Ja, hogy nem a véleményünkre vagy kíváncsi? Akkor valamit félreértettem…
2011. dec. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De, arra voltam. Csak ez már nem vélemény, hanem kötekedés. Mert ha nem tetszik, írd le azt, vagy ha tetszik akkor azt. De nekem te ne magyarázzál.
2011. dec. 23. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!