Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintettek jó ez a honlap...

Szerintettek jó ez a honlap disneyesnick. Uw.hu? Most csináltam és még nincs kész

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Az kiindulásnak jó, hogy nem egy sablon alapján dolgozol. Viszont nincsenek mindenhol táblázatok, így minden fentről lefelé és balról jobbra ömlesztve van tagolás nélkül.


Úgy lenne szép, a mondjuk 3-4 oszlopból és több sorból állna az oldal (az egész egy nagy táblázat) és akkor külön oszlopban lennének a nevek, az infók a személyről, infók a karakterről, képek például. A képek is jobban mutatnak, ha egyforma méretűek. Lényegében az egészet be kellene tördelni, és kihasználni a teljes oldalt. Most a bal oldala van kitöltve, a közepére és jobb oldalra csak az kerül ami átlóg balról.

2011. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Táblázat helyett inkább CSS-sel kellene megformázni!

És a pink háttér előtt legyen egy másik szín, és azon legyen a tartalom.

Én is nem rég kezdtem a webszerkesztgetést PHP-val együtt, és már megtanultam az ilyeneket :)

2011. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!