Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Photoshop eredetiben: diák...

Photoshop eredetiben: diák verzió, miben különbözik?

Figyelt kérdés

Hamarosan céget szeretnék alapítani, és megvásárolnám a szoftvert. Jóval olcsóbban meg tudnám venni, mivel még tanulok. Ha elkészül a cégem, szeretném ezzel keresni a jövedelmem. Megtehetem a tanulói verzióval?


Ha nem, és szeretném üzleti verzióra fejleszteni, azt is olcsóbban tehetem meg?


2012. jan. 22. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"Jövedelemszerzés céljából nem használhatod a szoftvereket"


Magyarul nem teheted meg, üzleti verziónál sem hiszem hogy meg lehet úszni olcsóbban.

2012. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem használhatsz semmilyen program otthoni/diák verziót pénz kereseti céllal. Ha lebuksz akkor büntetnek, ugyanúgy mintha nem vetted volna meg.
2012. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. és hol kapom meg szerintetek a legolcsóbban? nekem akár egy CS2-es verzió is tökéletesen megfelelne.

csak az extended verziót vehetem akkor vállalkozáshoz?

2012. jan. 22. 12:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell az Extended veheted simán is, de régi verziót nem fogsz kapni hivatalos kereskedőtől.


Egyébként csomagban sokkal jobban megérné, főleg ha webszerkesztéssel foglalkozol.

Itt egy összehasonlító táblázat, illetve ezen a honlapon az árakat is megtalálod:

[link]


Nagy eltérések másik hivatalos kereskedőnél sem lesznek árban.

2012. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi! nem webszerkesztéssel foglalkozom, csak grafikai tervezésre használnám a PS-t.

és ha a diákot veszem, arról mennyibe kerül felfejleszteni az üzleti verziót?

2012. jan. 22. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Grafikai tervezésnél jól jön egy Design Standard/Premium, ami tartalmazza az Illustratort, Indesign, Acrobatot. Gondold át, jobban jössz ki mointha később külön-külön veszed meg.

Ha diákról upgradeled a szoftvered üzletire, akkor valószínűleg újra meg kell venned a teljes szoftvert, szóval a diákra nem érdemes pénzt kiadni.

2012. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

szóval akkor ez a verzió nem az?

Adobe Photoshop CS5 EU English Win Upgrade

vagy ez mit takart? talán a CS2/3/4-ről való fejlesztést?

2012. jan. 22. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, az csak upgrade. Ez kell Neked:

Photoshop CS5 WIN Teljes IE: 276.210 Ft


Esetleg érdemes megkérdezni, hogy mennyi kedvezményt kaphatsz ha nem dobozos verziót kérsz.

2012. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :)
2012. jan. 22. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!