Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valami olcsó Domain és tárhely...

Valami olcsó Domain és tárhely regisztrációs helyet tudtok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy honlapok készíteni, saját portfólióm elhelyezésére..( művészeti)

.hu vagy .com végződéssel,hozzávaló tárhelyet aminek a nagysága nem kell hogy nagy legyen.

Lehet külföldi vagy magyar szolgáltató is.. de a legolcsóbbat keresem. Mert éhező művész vagyok!!:D Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 25. 10:47
 1/3 anonim válasza:

számtalan van. attól függ mik az igényeid. milyen szerver? Ha olcsó akkor saját dedikált szóba se jöhet, csak shared vagy esetleg VPS. win-es vagy linuxos? asp.net vagy php? kell-e egyáltalán szerveroldali script vagy csak html+javascript?

A domain-t meg mindig ott vedd meg ahol van kedvezmény. Bár az se jó ha 100 helyen van 100 domained.


Amiket eddig használtam:

namecheap.com - domainre, de van hosting is náluk

godaddy.com - ezt is elsősorban domainre de itt is van host

hostgator.com - hostra, de regelnek domaint(lehet drágábban mintha megvennéd máshol)

1and1.com - elég olcsónak tűnik..Az a trükk, hogy előre ki kell fizetni 1 évet, de az kedvező + 1 évre ingyen domain, ha jól láttam így elsőre.

2012. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a kérdéseidre nem tudok válaszolni, nem vagyok kocka.:D

igényeim az hogy van egy megszerkesztett sima html honlapom. mint pl ez:

[link]

és felakarom tölteni a netre .hu vagy .com végződésre ennyi. És nem szeretném havonta fizetni, hanem évente.

2012. jan. 25. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Bármelyik szolgáltató legolcsóbb csomagja jó lesz akkor.

Pl.: tárhelypark-é.

Veszel egy domaint és tárat és kész.

2012. jan. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!