Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik megbízható, olcsó...

Melyik megbízható, olcsó tárhely szolgáltatót ajánljátok a WordPress-hez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Saját blogot szeretnék indítani WordPress alapokon, és most olcsó domain, és tárhely szolgáltatót keresek. Tdnátok segíteni? Fontos a jó ár, és a megbízhatóság, nem a WordPress kompatibilitás!


Köszönöm!


2010. dec. 15. 18:46
1 2
 1/12 anonim válasza:

Helló!


Én is nem rég készítettem egy saját blogot WordPressel. A domain-tarhely.net-nél béreltem tárhelyet, nagyon olcsóak és stabil a szolgáltatás nagyon. Ráadásul segítenek is ha valamiben megakadsz. Szóval én őket ajánlom.


[link]

2010. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

táncsak nem a tiéd a domain-tarhely.net...


Mert mindenki azt mondaná, hogy ehhez fölösleges fizetni. Mert simán beregisztrálsz blog.hu-n vagy valamilyen hasonló oldalon, és ingyen ott a blog.

2010. dec. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én náluk vagyok:

[link]


A basic csomag ha kibéreled 3 évre akkor havi $5 csak az ára.

Tárhely, sávszél és saját e-malcímek száma korlátlan!

Gyakorlatilag minden korlátlan és ez havi ezer forintért nagyon jó ár. ;-)

Anno még kaptam facebook kuponokat is $25 értékben, hogy tudjam reklámozni az oldalam.

2010. dec. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Te pedig pénzt kapsz, ha rgosztrálókat viszel, vagy mi a f@sznak kellett oda az az id?



Komolyan, szerencsétlen egy blogot akar, mi a f@sznak fizetne a tárhelyért?


Ha annyira kell a saját domain meg a tárhely, akkor godaddynél regisztrálsz egy.infot 1-2 dollárért / év


Utána newhostingnál regisztrálsz tök ingyen tárhelyet...


De mondom ez egy blognál fölösleges.

2010. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"...Te pedig pénzt kapsz, ha rgosztrálókat viszel, vagy mi a f@sznak kellett oda az az id?

Komolyan, szerencsétlen egy blogot akar, mi a f@sznak fizetne a tárhelyért?

Ha annyira kell a saját domain meg a tárhely, akkor godaddynél regisztrálsz egy.infot 1-2 dollárért / év

Utána newhostingnál regisztrálsz tök ingyen tárhelyet...

De mondom ez egy blognál fölösleges...."


Kicsit csippancs már vissza!


Elsőnek jól mondtad, ha nincs önálló domain akkor elméletileg egy sima blog is megteszi.

AZONBAN sokan WP nem sima bloggolásra használják (legyen ez bármilyen furcsa neked) hanem üzleti célokra és mint ilyennél kell a saját domain szolgáltatóval.

A kérdező feltetet egy kérdést én pedig maradéktalanul válaszoltam rá.

Ilyen szolgáltatás csomagot, ennyiért nem igen fog kapni máshol.


Az hogy az id-men keresztül megy a link az valóban jó pont (nem feltétlen kp) nekem, de ettől az oda kattintónak nem lesz baja, nem fog többe kerülni neki a dolog.

Felnőtt ember, majd mérlegel.


Szóval higgadj le, menj ki a hidegre egy kicsit, aztán írogass ha van értelmes mondani valód.

2010. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Csupán az a probléma, ha érdekelté vagy téve, hogy a tiédet válasszák, akkor máris lehet, hogy nem a legoptimálisabb választás az, amit te annak reklámozol. Csupán kell neked x,y helyről a bevétel.


Én full úgy írtam neki, hogy bizony nem lesz belőle pénzem, se semmilyen nyereségem... Kapisgálod?


És írta a kérdező, hogy nem számít neki a WP kompatibilitás, és blogot szeretne indítani.

2010. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért lássuk be nem is kizáró ok az érdek arra, hogy nem ez a legoptimálisabb, illetve az, hogy neked nem érdeked, az se jelenti, hogy az a legjobb.

A szándék marhára mellékes attól még a te opciód lehet rosszabb is hogy te jót akarsz érdek nélkül.

Kapis?


Erre találták ki az önálló gondolkodást, túl sok adat nincs a képletben, hadd döntsön a kérdező.


Amúgy a kérdésben a WP ellentmondást én se értem, hiszen ki hangsúlyozza hogy wp alapú blog kell (vagy valódi blogra vagy nem), de nem lényeg a kompatibilitás, ami lássuk be lényegében kimerűl a PHP-MySql meglétéből ami nélkül semmi hasonlót nem fog tudni csinálni, de gyanítom a kérdező se érti teljesen ezt.

2010. dec. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja igen és még annyit hagytál ki a számításból, hogy én nem alkalmazotja vagyok a host cégnek (ez egyértelmű szerintem) hanem egy user aki anno hosszas mérlegelés után úgy döntött, hogy ár/érték arányban ez a legjobb opció.

Ezek után egyértelmű hogy ezt ajánlom másnak is.

Az, hogy van egy affiliate program az most teljessen lényegtelen, mert már elötte is ezt ajánlotam másoknak is ha kérdeztek.


Mindenesetre kár ragozni, ott az ár, ott van, hogy mit adnak, döntsön mindenki maga. Én még azóta se találtam jobb opciót.

2010. dec. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1) A legelsőnek írta, hogy az alkalmazottja.

2) Lehet bepaliztak, és most a pénzt azért szeretnéd begyűjteni (lsd. MLM és egyéb f@szságok)

3) Miben lenne rosszabb az én 200 forintos megoldásom, mint a te havi mittoménhányezres megoldásod?

2010. dec. 17. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"...2) Lehet bepaliztak, és most a pénzt azért szeretnéd begyűjteni (lsd. MLM és egyéb f@szságok)

3) Miben lenne rosszabb az én 200 forintos megoldásom, mint a te havi mittoménhányezres megoldásod?..."


2, Hú basszus havi ezerért korlátlan tárhely, e-mailcím, mysql adatbázis és sávszél.

Engem aztán jól bepaliztak! Gratulálok remélem sok ember vágnak így át az életben!


3, Az élet megtanított arra hogy óvakodjak az "ingyenes" dolgoktól, főleg ha lényeges a megbízhatóság és olyan területről van szó ahol komoly anyagi feltétele van a szolgáltatásnak.

Inkább fizetek havi ezrest, de lehetnek követeléseim cserében a szolgáltatással kapcsolatban, mint hogy ingyen kockáztassam a tárolt adataimat(nem mindegy kire bízom) és elérhetőségem folytonosságát.


Volt már jó pár ilyen ingyenes model ami bebukott (pl ingyen sms, kiwi internet, extra.hu)

Csak amíg egy ingyen sms-nél nincs nagy veszteség addig az oldal hosting az más tészta.


És ezennel részemről befejeztem a meddő vitát.

2010. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!