Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lenne egy olyan honlapom,...

Lenne egy olyan honlapom, amin 4-500 ruhatermék képpel, leírással,2-3 videó, webshop van elhelyezve. Mit vegyek figyelembe a tárhely technikai vásárlásánál, amellett, hogy legyen jó az ügyfélszolgálata, legyen elérhető és gyors a szerver?

Figyelt kérdés

2012. jan. 26. 13:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Kell majd nekem PHP, és ha igen, akkor mire?
2012. jan. 26. 13:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Ár, méret, esetleges korlátozás. (Havi adatforgalom korlát, sebesség korlát (100 Mbit/1Gbit), illetve ez külföldre is, vagy csak országos, SQL adatbázis méret limit, illetve adatbázisok számának limitje, FPT felhasználók számának limitje, aldomainből hány darab lehet, illetve hány rendes domain rendelhető hozzá....)



Lényegébe minden adatot "érdemes" nézni.

Ha tudod mit csinálsz, akkor nem sokat fogsz az ügyfélszolgálattal kommunikálni.

Én a tárhelyparkot használom, elég olcsó, de megbízható a szolgáltatásuk. (+ Alig vannak korlátozások!)


PHP pedig (már a másik kérdésnél megválaszoltam) valószínűleg kelleni fog, ha csak nem akarod mind az 500 ruhát egyenként módosítgatni, ha valami változás lesz.

(A módosítást most úgy értem, hogy: letöltöd FTP programmal a HTML kódot, átírod az editorral, megnézed jó-e, ha igen, vissza töltöd. -> PHP-val 1-2 kattintás lehet ez akár online felületen 1 db böngészőből.)

2012. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!