Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudok egy 5mp.eu-s...

Hogyan tudok egy 5mp.eu-s oldalhoz domaint regisztrálni?

Figyelt kérdés

Csináltam egy oldalt az 5mp.eu segitségével.Most a cimem "valami".5mp.eu , de én szeretném hogy "valami".hu vagy .eu vagy .com legyen.

Sajnos az 5mp.eu oldalon nem találok olyan lehetőséget hogy domain regisztráció,nameg azt sem tudom hogy hogyan megy ez az egész.


2012. jan. 28. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az átirányítással lesznek gondjaid...
2012. jan. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek,sose csináltam még ilyet.Apósom nyaggatott hogy a kis üzletének csináljak egy honlapot.Rákerestem a neten ingyen weboldalakra,ez tünt a legkönyebben kezelhetőnek és ez adta aránylag a legtöbbet ingyen.Aztán csicsáztuk össze vissza,webáruházat is csináltam bele stb,tetszett is a vevőknek,csak nehezen jegyzik meg igy hogy nem sima .hu vagy .com hanem 5mp.hu a címe.

Szóval örülök hogy eddig is eljutottam,de hogy most hogy lesz ebből .hu-s még nem tudom.

Mi baj lehet az átirányitással? Egyáltalán mi az?

2012. jan. 29. 17:26
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat 5mp.eu!

A másik aggasztó dolog meg az hogy ami a weboldal cime most 5mp.eu nélkül az már létezik .hu-sban is,.eu-sban is és .com-osban is :( Francnak kelett nekünk angol nevet adni az oldalnak....

Szóval most ha még sikerül is domaint regisztrálni az oldalhoz akkor annak a cime nem is az lesz ami eddig volt.Nem tudom azt mondani a vevőknek hogy a cim ugyan az csak .hu-s végü nem 5mp.eu

2012. jan. 29. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!