Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik webszerkesztőt ajánlját...

Melyik webszerkesztőt ajánljátok egy közepesen komoly honlaphoz? Drupal, Joomla? A tárhelyparknál van tárhelyem és eu-s domainem.

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Drupal, vagy WordPress
2012. jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Joomla felejtős. Drupal-t leginkább, de ha egy blogszerű képződmény is jó akkor wordpress.
2012. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Drupalból is a legújabbat? köszi!
2012. jan. 31. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:

most ez a kinyilatkoztatás, hogy a JOOMLA felejtős... ilyeneket mindig olyanok mondanak, akik csak is a sajátjukra esküsznek.


szerintem próbálj ki többet és válassz belátásod szerint.


én speciel joomla párta vagyok, de nem próbálom ráerőltetni senkire, inkább olvass sokat utána és ne csak 1-2 ember válaszára hagyatkozz. :)

2012. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szimplán némi szívástól akartam megkíméni. A Joomla első ránézésre könnyű, meg tök jó, de ha komolyabban akar ele foglalkozni akkor gyorsan falakba ütközik, a rengeteg hibájáról nem is szólva. A Drupal első ránézésre baromi bonyolult, viszont ha megtanulja azzal bármit meg lehet valósítani könnyedén. A Wordpress meg inkább blogoknak van, bár abból is ki lehet hozni sok mindent ma már, csak ahhoz kicsit mélyebben meg kell ismerni.
2012. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Asmodeus válasza:

Az első és legfontosabb kérdés, hogy milyen témájú, tartalmú weboldalt szeretnél készíteni. Milyen funkciókat szeretnél rá, ezek mind befolyásolják, hogy melyik CMS rendszer lehet a legideálisabb a számodra.


Én sok év alatt több rendszert is használtam ( PHP-nuke, Post-nuke, Nuked-Clan, XOOPS, Joomla és WordPress). Minden rendszer más és más, van aki egyikre, van aki másikra esküszik. Én legjobban a XOOPS rendszert ismertem, sok dologra jól használható, ha valaki ért a témához, akkor elég jól testre szabható.


Viszont az utóbbi időben áttértem a WordPress rendszerre, mivel olyan oldalt akartam magamnak, amin van statikus tartalmi rész illetve egy "hírek" rész, ami megfelel a Wordpress Blog jellegének. Számomra tökéletes volt a WordPress, bár most a napokban valami oknál fogva megadta magát és megsemmisült az oldalam.

2012. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én a joomlát ajánlanám. Mint ex-informatikus, ezt használja fel alapként elég sok jó hírű külföldi és magyar webszerkesztő cég. A fent említetteket tudom cáfolni tapasztalatok alapján. És rengeteg fejlesztés van joomlában. Ráadásul nagyon komoly siteokat létre lehet hozni vele. Blogot fórumot,webshopot. Viszont hozzá értés az kell mindegyikhez, hogy komoly , és dizájnos weboldalt hozhass létre.( Alap tudás jó ha van php, css, html, )

Pl egy joomlás nemzetközi portálra (Fórummal, letöltésekkel, bloggal, értékesítéssel, )

[link]

2012. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!