Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek lehet azzal...

Szerintetek lehet azzal pénztkeresni, hogy jól tudok honlapokat készíteni? :/

Figyelt kérdés
Ha tudtok ilyent, kérlek hozzászólásban jelezzétek!
2012. febr. 4. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, hogy szkeptikus vagyok, de ha olyan jól tudsz honlapot készíteni, ahogy mondod, akkor tudnod kellene azt is, hogyan lehet ezt kamatoztatni!
2012. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 zsomkovacs ***** válasza:
75%
Nálad pontosan mit jelent a weblapkészítés? Mert ha megy mondjuk a HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, netán ASP, AJAX, Drupal, akkor igen, nagyon jól fogsz tudni pénzt keresni. Ha viszont azt, hogy mlapon már két oldalt is összekattintgattál, akkor felejtsd el.
2012. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem mlap stb szarsság.
2012. febr. 4. 10:24
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem minden képen lehet keresni vele pénzt. Csinálj egy stílusos weboldalt, amin tudod reklámozni magad! Ez fontos, hogy lássák értesz hozzá és nem csak a szád nagy. :)


Jobban tudnál keresni, ha lenne egy Kft-d (azért ez mert itt a céged vagyonáig tudnak felelősségre vonni, nem úgy mint az egyéni vállalkozásnál és Bt-nél, ahol saját vagyonoddal felelsz) mert akkor számlaképes is lehetnél.

2012. febr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
küldenél egy-két linket a már készült oldaladról? Csak hogy lássuk, mi az, hogy annyira jól értesz hozzá? :)
2012. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok a referenciáidra. Weblapkészítésből lehet pénzt keresni, ha jól dolgozol és rengeteget ülsz a gépnél, de azért kell oda elég élelmesség, mert magadat kell eladnod.
2012. febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
pl., amit kép napja készítettem: [link]
2012. febr. 5. 16:30
 8/14 Son ***** válasza:
63%
... ucoz.hu... mlap.hu lapunk.hu meg egyéb.. ezek mind olyanok akik kezdőbb embereknek való. Itt eleve megvannak azok amiket kilehet rakni. te konkrétan semmit nem csinálsz csak kiválasztod hogy legyen "jobb oldalt egy chat" a háttért legyen ilyen.. meg egyéb ELŐRE kész lehetőségeket tudsz kirakni. Itt semmit nem kell szerkezteni, tehetség nem kell hozzá, max kreativitás. Ilyenekkel max haveroktól 500ft-ot kérhetsz..
2012. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

:D :D Ezért kértem, hogy adj egy linket :) Nem tudsz weboldalt készíteni :) Ez olyan, mintha azt mondanád, elmehetek szakácsnak, mert tök jól tudok zacskós levest készíteni :D


Nézd, én kb fél éve indultam a semmiről. Itt tartok ma, teljesen magamtól. De minden az enyém, a grafika is! Kivéve a blog, ami ügye wordpress, de ott is tudnod kell a sablont testre szabni, átalakítani.


http.//nehaboruzz.hu

[link]


A PHP-ra már nem megyek rá, mert nem ezzel akarok foglalkozni, de azért talán láthatod, mi a különbség a tied és az enyém között. Próbálok kreativitást is bele vinni... Ha láttad volna, milyen sz@rokat csináltam előtte :) :)

Úgyhogy van remény, tanulj, amiket felsoroltak: (x)html, css, css3, html5, js, jquery, ajax, PHP, .htacces, SEO, Flash (actionscript), wordpress, joomla ezek talán a legfontosabbak, és ismerned kell legalább felhasználó szinten a Photoshop, Indesign, Illustrator, Flash programokat is, valamint video szerkesztő programok ismerete.


Úgyhogy ez igen hosszú folyamat, több év, hogy valóban pénzt keress vele.


Sok sikert! :)

2012. febr. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Köszönöm szépen, talán igazatok van.

Pár napja fogtam neki tanulni a html kódokat.

Te melyik programban szerkeszted a kódjaidat?

:D ÉN Notepad++ szerinted megfelelő?

2012. febr. 9. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!