Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan oldható meg ez a helyzet?

Hogyan oldható meg ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Van 2 blogom a bloggeren, és úgy voltam vele, hogy próba szerencse alapon aktiválom az AdSense-t rajtuk, hátha keresnék vele egy kis pénzt is. A probléma az, hogy még régebben kíváncsiságból csináltam egy AdSense fiókot (aktiválva van) az egyik e-mailemre, de teljesen elfeledkeztem róla, így arra a accountra, amin a 2 blogom is van csináltam egy újat. Az újat nem engedi aktiválni, mert azonosak az adatai a régivel, ha pedig a régit állítom be az oldalakon az AdSense-hez, akkor a Blogger-->AdSense jelentések azt írja ki, hogy a fiók nem aktív. (nem tudom, hogy ezt az inaktív új fiókra érti, vagy a beállított régire)

Ilyenkor mi van, működik, kapok pénzt, a régire, ha rámennek a reklámokra (megjelennek az oldalakon), vagy mit lehet így csinálni?


2012. febr. 5. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
benzin+gyufa ;)
2012. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos az is egy lehetőség, de nem elpusztítani akarom a probléma forrását, hanem megoldani :)
2012. febr. 5. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!