Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webhosting szolgáltatás?

Cs kedvelok kérdése:

Webhosting szolgáltatás?

Figyelt kérdés
nyitottunk ügyfeleimmel egy webhosting, domain szolgáltatást, hogy tudnám kicsit hirdetni, hogy jöjenek ügyfelek rendelni?
2012. febr. 9. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát, a szokásos módokon:

Ha áldoznál rá pénzt, akkor reklám.

Ha nem, akkor itt+weblabor+prog fórumokban lehet ajánlgatni

/ha pedig van rá módod, kedvezményre jogosít, ha lájkolod a hirdetésem jellegű akciók.../


én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy van egy bevált hosting, bárkinek kell céget ajánlanom, azt ajánlom, megrendelésre csinált oldalt is oda, kivéve, ha külön kérik, hogy hol regeljem a domaint..


bár nem az én pénzem, szóval könnyen beszélek, de a helyedben kedvezménnyel csábítanék megrendelőket, mert más okot nem tudnék mondani, amivel a jól bevált cég helyett bekockáztatnám a Te (értsd: számomra ismeretlen, most induló) cégedet.

2012. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

FACEBOOK!!!!!


Hirdetsz nyereményjátékot és mondjuk az első 3 helyezettnek aki a legtöbb ismerőst hívja meg adtok ajándékba mondjuk tárhelyet domain-nal...

2012. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem megírni az előző hozzászóláshoz, hogy ez azért jó mert rengeteg ismerőse lesz az oldaladnak és nagy rá az esély, hogy megrendelőd is.
2012. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ingyenes reklámmentes tárhellyel pl. Aztán lehet ezeket az ügyfeleket mindenféle akcióval a fizetős szolgáltatások felé terelgetni. A lényeg hogy az ingyenes tárhely legyen annyira használható hogy ezt használják és ne egy másikat, de legyenek bizonyos korlátai, hogy megérje váltani.
2012. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. febr. 9. 19:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha gondolod megírhatod priviben az elérhetőséget... :P
2012. febr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vagy, mivel eleve népszerűsíteni akarod, talán ide is kiírhatnád, nem?
2012. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha ide kiírom akkor kitiltanak jobb esetbe törlik mer az hirdetés :D de ha kell privibe elküldöm
2012. febr. 9. 20:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nekem pl ingyen hosztolnátok, az fasza reklám lenne!
2012. febr. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

privibe küldheted, érdekel!


Amúgy komolyan kitiltanak ilyenért??

2012. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!