Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » XHTML 1. 0 Transitional...

XHTML 1. 0 Transitional típusú dokumentumban facebook like gomb megosztásakor a bejegyzés thumbnail-jének beállításához létezik olyan html-kód, ami után a dokumentum valid marad?

Figyelt kérdés

Lényegében azt szeretném, hogy ha valaki lájkolja az oldalamat, akkor a facebook oldalán úgy jelenjen meg a belájkolás módja, hogy a bejegyzésnél a thumbnail-t én választom ki/én adom meg html-kódban. Igazából ez még megy is, csak az a baj, hogy ahogy megoldható úgy az XHTML 1.0 Transitional típusú dokumentumom elveszi validságát, hiszen olyan tag-eket használnak fel a megoldáshoz, amit ezen dokumentum-típus nem ismer. Megváltoztatni azért nem szeretném a dokumentumtípusomat, mert akkor többszáz tag-eket kell kicserélgetnem, s ezt nem szeretném.

Egyébként itt a megoldása a kérdésemnek:

[link]


Nem tud valaki egy olyan kódot, amivel a probléma ugyanúgy megvalósítható, s közben még valid is marad ez a dokumentumtípus?


Köszi a válaszokat és bocs, hogy ha hosszú voltam :P


2012. febr. 14. 14:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint nem a kérdésem megoldását linkeltem be... :D Hanem a thumbnail egy lehetséges megváltoztatási módját más dokumentumtípus alatt...
2012. febr. 14. 14:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Írasd ki JavaScripttel!


<!--

<script type="text/javascript">

document.write('...');

</script>

-->

2012. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
baz milyen igazad van ... meta "teg"eket is ki tudom iratni így helyesen? mert van egy property tulajdonság, amit szintén nem ismer közvetlen a meta "teg" után...
2012. febr. 14. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!