Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Képtelen vagyok Total Commande...

Képtelen vagyok Total Commanderrel feltölteni az oldalam az atw-re FTP-vel?!

Figyelt kérdés
Tudna valaki valami jó módszert, mert megpróbáltam, de nem megy. Lehet, hogy az ingyenesnek korlátai vannak méretben? Valami tutorial, videó, mert amiket találtam nem jöttek be. Előre is köszi! Ja, van már oldalam.
2012. febr. 16. 12:07
1 2 3
 1/21 compactegon ***** válasza:
miért nem megy? mit ír ki a progi? a passzív módot be/kikapcsoltad?
2012. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Feltölti a fájlokat (legalább is úgy néz ki, ám a honlapon nem látszik semmi), de nem igazán értek hozzá és tuti, hogy én csinálok valamit rosszul. Ja, igen, website x5 evolution 9-cel csináltam. Már itt szívok egy ideje.
2012. febr. 16. 12:46
 3/21 A kérdező kommentje:
Már 66ezerszer csinálom, de egyszerűen nincs semmi az oldalon. Nagyon elbaltázok valamit. :(
2012. febr. 16. 12:57
 4/21 A kérdező kommentje:
Ja, passzív vagyok, labb is ezt olvastam, hogy így kéne, de aktívan is csináltam.
2012. febr. 16. 12:58
 5/21 anonim ***** válasza:

Képtelen vagyok Total Commanderrel feltölteni az oldalam az atw-re FTP-vel?!


a válasz: képes vagy rá, ne add fel ;)

2012. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Elmondásod alapján, feltölti a TC a file-okat,de Te nem látsz semmit a honlapodon.

Mi a kezdőoldalad neve?

2012. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

[link]

Mindent beírtam, hlmlbe átalakítottam, ami kellett, fel is kapcsolódik, de lehet túl nagy, amit fel szeretnék tenni. ......és semmi. :(

2012. febr. 16. 13:16
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez a domain neved. A kérdésem arra vonatkozott, hogy ami filet feltöltesz, annak mi a neve. Mert ha nem index.html vagy index.php, akkor nem fogod látni.
2012. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

kezdőoldalam neve

file:///C:/Users/nevem/Desktop/Web/Teljesen%20%C3%BAj/index.html

2012. febr. 16. 13:43
 10/21 anonim ***** válasza:

OK. Az kiderült, hogy a kezdőlapod neve index.html. Tudnál egy képet küldeni arról, ahogyan a Total C.kinéz feltöltés után?

(Prt Sc, paint megynit, Ctrl+V, mentés valami.jpeg-ként, és vhova feltöltöd. Pl. kepfeltoltes.hu-ra.)

Várom az index.html tartalmát is...

2012. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!