Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudom a már feltöltött...

Hogyan tudom a már feltöltött honlapomat a leghatékonyabban hirdetni?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy google minél előbb listázza, ha rákeresnek a cuccra. Mik ilyenkor a teendők? Lehetőleg ingyenes vagy legalábbis nem drága megoldást keresek

2012. febr. 19. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Google-Adsense - számolja hogy hányan nézik az oldalad, de könnyebben ki is hozza a google-ban!
2012. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja adsense és/vagy etarget.
2012. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!


A google eléggé összetett és kesze kuszának tűnik ilyen tekintetben, de pár lehetőség arra, hogy hogyan legyen az oldalad előrébb a találati listában.


1.) Keresettebb web oldalakon szerepeltessed a http://címed (mivel a google az kb úgy működik, hogy azokat az oldalakat amiket gyakrabban látogatnak és azokon az oldalakon elhelyezel linkeket amik a weboldaladra mutatnak az eredménye az lesz, hogy te is előrébb kerülsz)

erre példa pl a gyakran látogatott oldal fórmulyára beírogatsz [valahogy úgy, hogy benne legyen a web címed]

vagy regeld az oldaladat a startlapon origón stb oldalakon...



2.) figyelj a html kódod szintaktikai, ergonómiai felépítésedre (figyeli a kereső a <h1>Kulcsszavak</h1> <strong>kulcsszavak</strong> stb... -ket<p>közé tedd a szövegeidet</p> [ne legyen olyan szövegmeződ ami nincsen definiálva] az az a tag ek közé minid azt tedd amire hivatott a html -ben)

<title>, <meta> tag -ek jó definiálása Mindenképp FELTÉTEL!


3.) legyen valid (ez inkább ajánlott)-> w3c (ha fb likeboc, likebutton, flash, -okat használsz akkor tegyél le róla)[szerintem csak a sz*pás van velük]


4.) Nem árt, ha gyakran frissíted az oldaladat pl új témákkal stb... 1-2 naponta jön a google robot és az, ha látja a frissítéseket akkor azt feltételezi, hogy egy folyamatosan frissülő oldal így ez is segíti azt, hogy előrébb kerülj.


5.) illetve google -nál regelj vagy, ha már regeltél akkor add hozzá az oldaladat. Használd a +1 lehetőségét.


egyenlőre ezek jutottak eszembe.

Ezek csak ötletek egyfajta egyszerűbb keresőoptimalizálásra. De egyébkén engem is érdekel a téma így, ha valamit kihagytam akkor (márpedig valószínű) megköszönném én is a kiegészítést.

2012. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket, próbálgatom meg is valósítani őket. Az ilyen egyszerűbbek mint google gomb, meg regelés ilyen google szolgáltatásokba már megvannak, a többi viszont kicsit még sok nekem, annyira nem értek a honlap szerkesztéshez, teljes mértékben ilyen autodidakta módon tanulgatok, de szép lassan meglesz az is :)
2012. márc. 18. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha még ilyen kicsiben csinálod, akkor pl olyan apróságokkal tudsz látogatottságot növelni, hogy csinálsz neki facebook oldalt, meg twitter-re is kirakod a híreket. Ez ma egyébként is alapvető dolgok egy weboldal esetében, meg cserélj linket/bannert más oldalakkal. Ha érdekes a témája a weboldaladnak akkor ezekkel már napi párszázas látogatottságot össze lehet hozni.
2012. márc. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!