Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A legtöbb pasi miért nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasi miért nem akar részt vállalni a védekezésből? Miért olyan extra elképzelhetetlen dolog, hogy gumit húzzanak? Felelősségvállalás hol van?

Figyelt kérdés

Miért kell mindig a nőre hárítani ezt a problémát? Miért nem lehet belátni, hogy a nőnek több vesztenivalója van (az ő életében okoz változást a terhesség), mint a pasinak?


OK, persze macera, nem olyan spontán a szex (ezt belátom), meg ugye rá kell fogni, hogy elviselhetetlenül kényelmetlen a gumi... De könyörgöm, egy gyerekhez 2 ember kell, hogy összejöjjön...


Én az agyam eldobtam, amikor a volt párom (!) nekem esett, amikor meg mertem említeni, hogy veszek terhességi tesztet, mert "furcsa" tüneteim vannak (pedig mindig védekeztünk). Jött azzal, hogy van elég problémája, nemhogy emiatt idegeskedjen, mit zaklatom ezzel...

De könyörgöm, ha a szexet élvezni van esze, akkor a tetteiért felelősséget vállalni miért nem? Szerintem nem az a helyes, hogy a bajban magukra hagyják a nőket, hogy az az ő problémájuk... Hogy lehet így gondolkozni 20-onéves fejjel is???


2009. ápr. 8. 16:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

"A legtöbb pasi..." <- ez komoly?


Szerintem abszolút nem kényelmetlen az óvszer, nincs vele semmi gond, de amúgy teljesen igazad van. Csak azt nem értem, hogy tényleg ennyien nem képesek felhúzni egy gumit?

2009. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

Sok lány ha talál egy felelősségteljes férfit, akkor az lesz a baja vele, hogy túl unalmas. A legtöbben a sok ehhez hasonló dolog ellenére is a rossz fiúkat választják. Valahogy ez a vonzó...

(egy ilyen kommentet már rég ki kellett adnom magamból)

2009. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Én amikor először kerültem "szex" közelbe kicsit ódzkodtam a gumitól, de azóta tudom ez ellengethetetlen az együttlétnek, fel se merülne bennem hogy ne vegyek fel óvszert. 25/F
2009. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát...Lehet, hogy ilyen is van...De nekem akkor se kéne olyan pasi, aki röhög rajta, hogy teherbe ejtett és mossa kezeit... És attól, hogy vki felelősségteljes, egyáltalán nem unalmas!!! Inkább 100 ilyen pasi, mint 1 felelőtlen. Hogy lehetne már olyannal 1 kapcsolatot komolyan gondolni??? Nekem biztos nem kéne "rosszfiú", az száz!
2009. ápr. 8. 17:01
 5/26 anonim ***** válasza:
21%
Húztál te már föl magadra gumit? tudod milyen abban lenni?
2009. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
És te voltál már terhes? Csináltak már neked abortuszt? Neveltél már fel egyedülálló szülőként gyereket???
2009. ápr. 8. 17:08
 7/26 anonim ***** válasza:
79%

A legtöbb pasi egyáltalán nem ilyen. Csak azok, akik alkalmi partnereken élik ki a vágyukat, azokat mondjuk megértem, hogy magasról sz@rnak az aktuális lány fejére. Ha komoly kapcsolatban élsz, akkor elég elképzelhetetlen számomra, hogy pl. a lány nem szedhet hormonális dolgokat, de a fiú ennek ellenére b@szik felhúzni a gumit, vagy akármi másért. Már egy tizenéves kamasznak is (ha tényleg szerelmes és tényleg komoly a kapcsolata) van annyi esze, hogy védekezzen! Hiába a csaj járja meg, ha esetleg teherbeesik, szépen rá lehet hárítani az ilyen dolgokat a fiúra, mind lelkileg, mind pénzügyileg, azt pedig szerintem senki nem akarja.

Szóval szerintem éppen kifogtál olyan pasikat, akik idióták. Normális, épeszű ember tisztában van a dolgoknak árnyoldalával is. (Nem női részről, hanem pasi részről.)

2009. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%

Most akkor ez egy kérdés, amire választ vársz, vagy egy női klub, ahol lepontozzák az ellenvéleményt, és amúgy is el van döntve minden?


Egyébként én húzok gumit, de azt tudnod kell kedves kérdező, hogy azért ANNYIRA nem jó a dolog.


Egyébként ha már a "legtöbb pasi"-ról beszélünk, íme:


"A 25 és 34 éves korcsoporban a legnagyobb a kondomhasználók aránya, mintegy 46 százalék, de a 16 és 24 éveseknek is több mint negyven százaléka használ óvszert. A 35 és 44 évesek között ez az arány már csak alig több mint 30 százalék, míg a 45 és 54 év közöttieknek mind-össze 23 százalékuk használ óvszert."


A fentiekből ki kell vonni ugye az inaktívakat is (nyilván minél öregebb, annál inaktívabb, illetve stabil kapcsolatban elmaradhat a védekezés), és a maradék az, aki nem használ gumit. Vagyis igazából messze nem igaz az, hogy a legtöbb pasi nem használ, sőt még tán kisebbségben is vannak.


Szerintem a kedves kérdező rossz körökben pasizik.

2009. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a koton kicsit kényelmetle mindkét félnek, de nem hiszem el, h normális gondolkodás az, h a pasi lesz*rja, ha a barátnője terhes lesz, oldja meg maga, vagy hormonokat szedet vele és tönkreteteti a szervezetét. Csak azért, h azt a minimális "kellemetlenséget" ne kelljen elviselnie! Olyan pasival, aki nem hajlandó felhúzni egy kotont, én sose járnék!

Az én párom sose hagyta volna, h én ilyen bogyókat szedjek, mindig maga ment el óvszerért, a biztonságos napokon meg anélkül. Azért múlt idő, mert mát babát gyártunk :)

2009. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

gumi=biztonság, de mint tudjuk vannak, akik szeretnek veszélyesen élni. ha egy fiú szeret egy lányt, akkor úgy gondolom TILOS azt a lányt egy ekkora kockázatnak kitenni. egyszerüen köcsögség.


de volt alkalmam megtapasztalni a másik oldalt, amikor a lány nem akart óvszert használni.

2009. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!