Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Időjárás előrejelzés (hőmérsék...

Időjárás előrejelzés (hőmérséklet, szélerősség) beillesztése weboldalra terület szerint?

Figyelt kérdés
Szeretném pl. siófok hőmérsékletét és az arra lévő szélerősséget weblapba illeszteni. Melyik előrejelző a legmegfelelőbb erre az ilyen időjárási weboldalak közül?

2012. ápr. 1. 13:36
 1/3 anonim válasza:

[link]

Itt kiválaszthatod, hogy melyik városra, hány napra akarsz előrejelzést. Esetleg egyszerre három várost is kiválaszthatsz, de akkor csak a mai napot jelzi. Színt, illetve méretet is állíthatsz.


Ilyen előrejelzést kapsz: [link]

2012. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

üdv!

én ezt használom:

[link]

ha nem menne a használata szólj! sztem nagyon jó, kb fél óránként frissítik! van rajta pl hőfok, égkép, min/max hőmérséklet, szél, pára, stb

2012. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Érdemes magyar időjárás előrejelzést használni, mert pontsoab. Én az Esőtánc portál ingyenesen elvihető tartalmait használom, van RSS-ük is. Itt találod: [link]

2013. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!