Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ehhez hány év webprogramozás...

Ehhez hány év webprogramozás tudás kell, hogy meg tudjam csinálni ezt a weboldalt?

Figyelt kérdés
Http://www.ibuypower.com/

2012. ápr. 16. 15:47
 1/7 anonim válasza:
2-3 hónap.attól függ, mennyire vagy jóeszű, logikus gondolkodású.
2012. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem cirka 1 év. Egy 2-3 év tapasztalattal rendelkező tagra nem bíznék rá egy ilyen kaliberű webshopot pusztán azért mert rengeteg olyan trükköt nem ismer ami kellhet (támadások kivédese, stb)
2012. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

azt hittem több, bár az én eszemet figyelembe véve... :P

A grafikai részeket hogy birják megcsinálni, az is webprogramozás, vagy ilyen flash?

2012. ápr. 16. 19:48
 4/7 A kérdező kommentje:
ja kiment a fejemből, tehát 1 év tudással, és jó ésszel 2-3hónap alatt meg lehet csinálni?
2012. ápr. 16. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg. Ez flash, de a flasht felejtsd el, már kifutó technológia.
2012. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez az oldal annyira nem bonyolult a webshop része az izgalmasabb, de ahhoz lel lehet tölteni ingyen is plugineket amiket fel tudsz használni a fejlesztéshez. Maga a grafikai része leszámítva a villódzó hányadék flash cuccokat nem egy nagy durranás.
2012. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

megértem én, de a tájékozatlanabb vásárlókat azért csak meg fogja a marketing-grafika, ráveszik az embereket arra hogy ez a legjobb hely a pénzük elköltéséhez, elhitetik.

Ez most olyan mint a Samsung tv jobb a csomagolása, marketingja , a Sony lehet jobb, csak annak a marketingje=0

2012. ápr. 17. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!