Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan kell a WordPress...

Hogyan kell a WordPress blog-ot telepíteni, miután egy éve telepítés nélkül írom?

Figyelt kérdés

Tavaly elkezdtem írni a blogot, kiválasztottam egy sablont, nevet kapott és semmi mást nem tettem, azóta írom. Most láttam, hogy telepíteni kellett volna(számítógépre,tárhelyre??)

3 kérdésem: Lehet utólag telepíteni? Kérni kell hozzá tárhelyet? Nem fog elveszni a tartalom, ami eddig felkerült?



2012. ápr. 17. 10:56
 1/3 compactegon ***** válasza:

érdekes, mivel ha nem töltötted fel sehova, akkor hova írod? kicsit értelmezhetetlen ez a számomra a kérdés :D

tárhelyet nem kérni kell, hanem venni. csak úgy, mint domain nevet (az az izé, ami http://-vel kezdődik és a böngésződ felső sávjában találod. pl. [link]

ezután tudod (ha megjön adomain neved, ami egy két hét) installálni a wp-t a tárhelyedre (vagyis előtte is, csak nem fog látszani). a posztokat meg szépen bemásolgatod egyenként, ha már ennyire nem voltál képben. ez a tanulópénz :)

2012. ápr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy tudod írni ha nincs feltelepítve?
2012. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A wp.com oldalon a free blogra kattintva: create blog. Így lett egy xxx.wordpress.com nevű blogom. Aztán vettem egy domaint egy szolgáltatótól xxx.hu és átirányíttattam erre a blogra. Belépek a weben, ott írom.

Semmit nem telepítettem, most viszont szeretnék plugin funkciókat stb.

Szóval hogyan csináljam??? Előre is nagyon köszi!

2012. ápr. 18. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!