Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Eddig notepad++-ban írtam a...

Eddig notepad++-ban írtam a weboldalakat, jól kiismerve a működésüket, érdemes átváltanom dreamweaverre? Már csak a kattingatós felület miatt.

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 01:13
 1/3 LeGrady válasza:

Mindenképpen kerüld el, ha eddig a notepad++-ban boldgultál vele. A DreamWeaver bizonyos módon szeret dolgokat, csak elszúrja amit jól megcsináltál, nem fog lényeges plusz segítséget adni.


Én már próbáltam.


Ha új oldalakat, siteot csinálsz, akkor talán jó lehet, de már meglévőt nehéz vele kezelni.

2012. máj. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a kényelem fontos, akkor célszerű váltani. Én is Dreamweavert használok, persze ettől függetlenül a kódot teljes egészében én írom. Nagyon hasznos, hogy a szintaktikát mindig mutatja, és jó, hogy design vagy split nézetben látom azonnal az írt kód eredményét, és nem kell minden karaktert begépelnem, mert automatikus kiegészítésre is képes, ráadásul a használható attribútumokat, tulajdonságokat is mutatja, így kisebb a tévedés lehetősége. Ezeken kívül sok olyan lehetőséget rejt a szoftver, ami a kódolást meggyorsítja.
2012. máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
22:50 - remek ötletet adtál. :D
2012. máj. 11. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!