Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen programmal érdemes...

Milyen programmal érdemes PHP-t fejleszteni?

Figyelt kérdés
Az editor nekem nem barátságos, valami olyat szeretnék, ami szépen felismeri a php kódot, és esetleg még futtatni is tudja (saját virtuális szerverrel).

2012. ápr. 23. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aptana, PHP designer
2012. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sima notepad++-al szoktam dolgozni, vagy ha a szerveren van a kód és van ssh elérés, akkor VIM-el.


Más igazából fölösleges, persze lehet plussz kényelmi funkciókat betenni, de a Notepad++ is tud olyat, hogy ha mentes, akkor fel is teszi FTP-re a kódot! -> Csak frissítesz a böngészőben és kész.

2012. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A másodikkal értek egyet. Notepad++ tökéletes a szerkesztéshez. A futtatáshoz pedig szükséged lesz egy lokális php szerverre (pl: Apache), vagy feltöltöd egy webszerver tárhelyre.
2012. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
notepad hogy csinál olyat?
2012. ápr. 23. 13:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Webszervert? Sehogy. Azt külön le kell tölteni és telepíteni kell.
2012. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rakj egy xampp-ot vagy egy lampp-ot én amúgy sem nagyon bízok az ilyen editorba épített szerverekben.
2012. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
NetBeans. Nem futtatja de szintaktikai elemzést végez és már a kód írása közben jelöli a hibákat. futtatáshoz rakj fel egy xamp -ot és netbeansben a futtatási beállításoknál megdható, hogy nyissa meg az oldalt localhoston, így gyak az lesz amit te szeretnél.
2012. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha figyelmesen elolvastátok nem azt mondtam, hogy a Notepad++ szervert csinál, hanem azt, hogy beállítható, hogy FTP-re töltse fel a mentett állományt egyből!
2012. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én EditPlus-t ajánlok
2012. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8: ezt senki nem vonta kétségbe
2012. ápr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!