Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Amatőr webdesign készítés?

Amatőr webdesign készítés?

Figyelt kérdés
eléggé jól vágom a dolgot. Nagyon bolond ötlet lenne vele pénzt keresni papír (vizsga) nélkül

2012. máj. 10. 06:50
 1/10 zsomkovacs ***** válasza:
Ha tényleg jól megy, akkor meg lehet csinálni. Készíts referenciát, és utána lehet próbálkozni. (Bár csak a design lehet, hogy kevés lesz - tanulj meg weblapot készíteni is!)
2012. máj. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudok.... bár... a javascriptet nem vágom...
2012. máj. 10. 06:59
 3/10 anonim válasza:
2012. máj. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet próbálni, egy megrendelőnek nem a papír lesz a fontos, ha egyébként jók a referenciáid.

A gond ott van, hogy egyrészt Dunát lehet rekeszteni webdesign cégekből, tehát marha nagy a konkurencia, másrészt ha nem legálisan csinálod (vállalkozóként vagy cégként) akkor az adóhatóság előbb-utóbb megrúgdossa a hátsódat...

2012. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha csináltál már weblapot, belinkelnéd ide, hogy lássuk, milyet?
2012. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, amúgy én is foglalkozom ezzel. Megnézném, ha van valami elkészített munkád.
2012. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne a téma... szerintetek ez milyen weboldal, érdemes ezzel foglalkoznom, vagy sűrgősen keressek valmi mást, amivel pénzt kereshetnék?

[link]

2012. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az oldal, tanulj hozzá egy kis php-t, szerzel gyakorlatot, és elmehetsz weblapszerkesztőnek.
2012. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A webdesing nem arról szól, hogy tud az ember csinálni egy négyzet alakú sablont és ott pár színnel/képpel/menüvel kész is van minden. Ilyen oldalakat 1 hetes gyakorlás után bárki elkészít, ennek semmi köze a webdesig-hoz. Ha Te rajzolod meg az izzót az oldal tetejére, na az lesz majd webdesign. Összepakolni pár elemet, az nem az. Hogy kinek érdemes ezzel foglalkoznia és kinek kell más pénzkereseti lehetőség után néznie, az mindig attól függ, ki mennyit akar ezzel foglalkozni. Ha profi akarsz lenni és teszel is érte, az leszel. Ha immel-ámmal kezeled, felesleges húzni az időt.
2012. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Látom kaptam hideget meleget :) az a baj, hogy a php-val nem sikerül megbarátkoznom, pedig a perl-t hamar sikerült megtanulnom.


Ami azt illeti, nem össze vissza lett dobálva azon az oldalon semmi. A fényképek sajátok, saját megmunkálással. A flash is teljesen saját. Persze kukacoskodni mindig lehet... szoktam ám grafikákat is csinálni, de akinek az oldal készült, képet akart nem grafikát, szóval ne aggódj, nem hiszem azt hogy a desing munka olyan egyszerű lenne, DE azért neked sem kellene olyan magason hordanod az orrodat...

2012. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!