Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Notepad ++ -ba be lehet...

Notepad ++ -ba be lehet illeszteni linknek egy másik Notepad++ -os oldalt, anélkül, hogy a beillesztettet publikálnánk?

Figyelt kérdés
Ugy értem, hogy elkészíetené egy oldalt Notepad ++ -ba , majd azt csak egyszerüen lementeném html formátumban, és mint link beillesztem egy másikba, és számtí-e az, hogy az elkésült oldalat publikálnám-e vagy sem? másképp hogyan lehet megvalósítani?

2012. máj. 12. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem.Készíteni akarsz egy oldalt amiben hivatkozol egy másik fájlra?
2012. máj. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy weboldalat szeretnék készíteni, amibe beillesztek egy másikat, pl. egy képgaléria oldalt vagy valami ilyesmit, csak nem akarom publikálni azt az oldalt, amit beillesztenék. Oldalmenünek akarom, mint ahogy itt is vannak bal oldalt menük. Vagy azt másképp kell? Hogy lehet megvalósítani?
2012. máj. 12. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem értem mit akarsz. Fogod az anyaoldalt, megnyitod, kiválasztod a helyet, ahova be akarod pasztolni a cuccos, és bemásolod (body tagon kívül ne menj azzal amit másolsz).
2012. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!