Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen módszerek, lehetőségek...

Milyen módszerek, lehetőségek vannak egy új weboldal optimalizálására, eredményes SEO-jára, hogy minél sikeresebb legyen a keresőkben?

Figyelt kérdés

Mik azok a lépések, amiket már az oldal készítésénél meg kell tenni?

Mit kell tenni az elkészült oldallal a cél érdekében?

Mi az amit nem szabad megtenni?

(Pl. ezzel kapcsolatban hallottam már olyat, hogy nem szabad ingyenes linkgyüjteményekbe beregisztrálni, mert negatívan értékelik ezt a keresők. Igaz lehet ez?

Vagy esetleg csak vannak olyan ingyenes gyűjtemények, amikbe nem célszerű?)

Mi a véleményetek?



2012. máj. 16. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja neked ezt pár mondatban leírni, egyrészről mert nem is lehet ,másrészről mert ez egy külön szakma már, és emberek azzal keresnek pénzt, hogy optimalizálják a weboldalakat, szóval ha ezzel akarsz foglalkozni végezz el pár tanfolyamot és olvass sokat, ha a weboldalad akarod optimalizálni, akkor fogadj fel egy céget aki megcsinálja.
2012. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elég sokat olvastam már ezzel kapcsolatban az utóbbi hónapokban, a webszerkesztés tanulása mellett. (Azt is autodidakta módon igyekszem abszolválni.)

Nem gondolom, hogy a SEO egy nagyon őrdöngős tudomány, és azt sem vártam, hogy itt ezen a fórumon valaki egy részletes tanulmányban megosztja majd velem (és másokkal) a szakma csínját-bínját.

Sőt! Pü-t sem reméltem. :)


Ugyanakkor meg úgy gondolom, ha én valamit (egy szakmát, szakterületet) nagyon jól művelek és biztos vagyok magamban és a tudásomban, akkor nem kell attól félnem, hogy ha a tudományom egy részét néhány mondatban, vázlatosan megosztom az érdeklődőkkel, tanulni vágyókkal... akkor nekem abból hátrányom lesz.


Egyéb témákban is sok segítő választ kaptam már itt.

Volt, hogy egy CSS kérdésre valaki egyből a megoldás kódját küldte. Pedig nem azt kértem, csak útbaigazítást.

Igaz nagyon sokat segített vele, mert ugyan nem pont azt, és nem pont úgy, de be tudtam építeni a saját szerzeményembe (próbálkozásomba)..., és biztosan sokkal kevesebb időt kellett így vele foglalkoznom, mint ha nem segítettek volna.


Szóval a kérdéssel nem az volt a cél, hogy egy SEO guru speciális tudását gyorsan és ingyen megszerezzem. :)

Azért köszönöm a helyretételt.

2012. máj. 16. 17:47
 3/6 anonim válasza:

Szerintem inkább az SMO (Social media optimization) irányában érdemes már elmozdulni.

Bizonyos esetekben SEO-t könnyen ki lehet pipálni egy ügyes adWords kampánnyal. Természetesen a kettő közötti választást nagyban befolyásolja a honlap kategoriája.

2012. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 18. 08:19
 5/6 Archa válasza:

Engem az érdekelne milyen cégek fogklakoznak ezzel, szeretnék rekláamozni egy weboldalt, cseheknél van olyan hogy 300KC(kb 3000-4500ft) ért belyegyeznek 500katalógusba.

Ilyesmit keresek itt magyarországon is

2012. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Találtál?
2015. jún. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!