Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Url címet pontosan - szájbarág...

Url címet pontosan - szájbarágósan - hogyan lehet beszédessé tenni? Amiről szó van saját oldalam. Www. Ujpestimasszazs.com

Figyelt kérdés

Oldalam a

[link]

címen található. A hivatkozások, mint láthatjátok kissé művire sikeredtek. Nem én készítettem az oldalt, viszont nem tudom rábízni arra, aki csinálta, hogy javítson rajta. Szájbarágósan leírnátok nekem magát azt csak, hogy az url címeket hogyan lehetne beszédessé tenni pl. hogy így nézzen ki [link] /bemutatkozas

Előre is köszönöm a segítséget!



2012. máj. 22. 13:04
 1/4 mdgts válasza:

Sajnos, ha ezt valóban meg szeretnéd valósítani az elég komoly munka. Javaslom, hogy bízz meg vele egy hozzáértőt.

A gond az, hogy az egész oldal kialakítását kell megváltoztatni. Jelenleg azért ilyen "furcsák" az url-ek, mert a PHP kód egy táblázatból az id alapján hívja meg a tartalmat.

Ha nem akarsz dinamikus weboldalt, akkor egyszerűbb lenne egyszerűen HTML alapúra áthelyezni az egészet. Ebben az esetben a viszont meg kell válnod a pl. a vendégkönyvtől és az űrlapoktól.

2012. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani. Írj PM-et, megállapodhatunk.
2012. máj. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem hiszem, hogy praktikus lenne megválni a php alaptól, hiszen vendégkönyv és társai kellenek, jók, hasznosak tudnak lenni.

Mivel szalonunk, egyesületünk szerény kölcségvetéssel bíró nonprofit szervezet, így ingyenes segítségre lenne szükségem, szükségünk. Természetesen segítségért cserébe akár partneri megjelenést is tudunk adni, ez ugye a minimum.

Tehát még mindig kéne nekem valami leírás, segítség!

2012. máj. 23. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:

EZZEL KÉSZÜLT [link]

Itt egy megoldásról is írnak [link]

2012. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!