Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Mi lehet a baj (folyt. Lent)?

Mi lehet a baj (folyt. Lent)?

Figyelt kérdés

A weblapomra illesztettem be más, csakugyan saját weblapokat, így olyan mintha menüje lenne, de van amikor beadja, van amikor nem. Amikr nem adja be , ezt irja ki: FrontPage Run-Time Component Page


You have submitted a form or followed a link to a page that requires a web server and the FrontPage Server Extensions to function properly.


This form or other FrontPage component will work correctly if you publish this web to a web server that has the FrontPage Server Extensions installed.


Click the <Back> arrow to return to the previous page.



2012. máj. 26. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

1:

[link]

2:

Állítsd be a cache-elést. Mondjuk last-modify tuladonságát mindig aktualizáld.

3:

Esetleg valami kód? Így hogy lássuk mi van???

2012. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az előttem szólónak igaza van!

kód nélkül tippelni olyan mint csukott szemmel műteni...(nem kifizetődő!)

"A weblapomra illesztettem be más, csakugyan saját weblapokat"

mivel?

frame or iframe?

vagy azt se tudod miről beszélek?

és egyáltalán ennek mi értelme van?

ha tapasztalt weblap készítő lennél (úgy mint én) akkor nem csinálnál ekkora nagy marhaságot!

ha csakugyan a tiéd akkor kihasználhatnád az ingyenes tárhelyet ahol vagy!(bemásolod és includével megoldod)

nem kell ezt túlbonyolítani

#2

2012. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem feltenni az internetre, csak infoorara kell keszitsunk weblapot es azt bemutatni es szertnek menut beilleszteni, ami sikerult is, csak nem mindig adja ki.Amugy meg egy 9.edikes diak vagyok es nem akarom tobbet weblappal foglalkozni, csak ezt adjam le es kapjak ra jo jegyet es kesz.
2012. máj. 27. 16:24
 4/4 anonim ***** válasza:

én már láttam neten kész infó házi feladatok (8-12ig)

100bájtonként 35FT (minden megkezdett 100)

most megkérlek , hogy még egyszer írd le magyarul , hogy mit szeretnél mit csináltál eddig és egy (optimális esetben 2 forráskóddal rendelkezel) tehát 2 forráskódot!

és , hogy min futtatod!

2012. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!