Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan hozzak létre saját...

Molnár Döme kérdése:

Hogyan hozzak létre saját weboldalt úgy, hogy a googlen is meglehessen találni?

Figyelt kérdés
Már próbálkozdtam oldal létrhozással, beírtam azoldalam címét és nem adta ki.
2012. máj. 27. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A Google-n van egy ugynevezett PageRank ami az oldalakt rangsorolja. Természetesen a legnagyobb van legelől. Nyilván a te oldalra semmilyen más oldal nem hivatkozik és látogatottsága sincs. Emiatt a google nem nagyon indexeli jó helyen,ha egyáltalán indexeli.
2012. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy milyen dalt énekelj, hogy azt az MTV is leadja.

1. legyen fülbemászó - olyan oldalt készíts ami egyedi tartalommal bír, de főleg, hogy TARTALOMMAL bír. A google nem szereti az üres vagy duplikált oldalakat.

2. forgass egy videóklippet - ahogy az MTV nem rádió, tehát videó nélkül nem fogsz felkerülni rá, úgy google sem látnok, tehát bizonyos elemeket, bizonyos szabályok alapján kell elhelyezni a HTML kódban. Ezt hívjuk SEO-nak.

3. TOP 10 - első oldalra kerülni a google-nál ma már nem pusztán technikai kérdés, ez már inkább művészet, de ha az első két pontban leírtakat jól készíted el, akkor biztos befutó leszel.

2012. máj. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólóval kicsit vitatkoznék.

Amit leírtál a Pagerank és keresőben való helyezés kapcsolatáról, az azért így nem igaz.

A Pagerank jelentősége ma már egyre kevesebb. Én több olyan honlappal vagyok a Google első oldalán, amiknek Pagerankja sokkal kisebb mint a konkurenciáké. Ráadásul olyan keresőszavakra vannak optimalizálva az oldalak, amikre igen sokan keresnek, és igen nagy rá a verseny is. Sőt egy megfelelően felépített weboldallal komolyabb linképítés nélkül is elég jó helyezéseket lehet elérni.

2012. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 31. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!