Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Milyen? Igazából nem a kinézet...

Kathrine kérdése:

Milyen? Igazából nem a kinézetére vagyok kíváncsi hanem a hasznosságára, hogy mi kéne még? Vagy tényleg csak webszemét?

Figyelt kérdés
[link]

2012. máj. 29. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Tényleg csak webszemét.
2012. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. máj. 29. 17:49
 3/7 Pityeeesz ***** válasza:
Egy sorozatnak weboldalt indítani butaság, főleg az ilyen kifutóban lévő tinisorozatnak, amire pár hónap múlva senki nem fog emlékezni.
2012. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:) ha ez az érdeklődési köröd akkor jó ne hallgass senkire:) nem rossz oldal tartalmilag jó, de a tipográfia nem jó valahol fekete alapon fekete szöveg. az a két szélső blokk túlzás hogy óra és ilyesmik vannak benne lassíthatják a betöltést nálam legalább is de lehet hogy ez a mindenkilapja.hu hibája nem ismerem a rendszerüket:)
2012. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ott tart, ahol 1 hete, amikor megkérdezted. Ott volt is rá építő kritika, amiből nem látok semmit, amit megvalósítottál volna. Talán az, hogy most nem rózsaszín a szöveg, hanem piros. Számomra túl sok a semmitmondó menüpont. Nem találtam meg a tartalmat, pedig elkezdtem sorba nézni őket, de meguntam a 4.-nél, ahol nem láttam semmit.
2012. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) az írás hibákat mármint a fekete alapon fekete betűt majd megoldom valahogy az utolsó kommentelőnek pedig csak annyit tudok mondani hogy a 4.-től kezdődik az oldal lényege szóval kár hogy nem mentél tovább. az 1. 4 menüpontot az mlap magától rakja be :(
2012. máj. 31. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor megnézem a többi menüpontot is.
2012. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!