Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szeretnék weblapot készíteni....

Szeretnék weblapot készíteni. Gőzöm nincsen mit hogy merre kell, de szeretném megtanulni. Olyan oldalt, amibe linkek vannak, letöltések, több fül. Szóval ilyesmire gondolok?

Figyelt kérdés
Mivel lehetséges ez? Hogy tudom megcsinálni? Esetleg nvu val? Azt kicsit ismerem is

2012. júl. 22. 18:30
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és kerül 1 ft ba az hogy én 1 bárki számára elérhető működő weblapot csináljak? ( esetleg nas szerverrel meglehet oldani ha pénzes? )
2012. júl. 22. 18:33
 2/8 A kérdező kommentje:
esetleg ugye akkor nem weboldal a cime, hanem 1 ip cim?
2012. júl. 22. 18:35
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és ezekkel olyan lapot tudok csinálni ami nem pont csak 1 kész sablonra épül?
2012. júl. 22. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Kezdd a HTML-lel, után PHP, vagy JavaScript, a többit majd meglátod.

2012. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt már 1000k-an megkérdezték legalább.
2012. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is azt tudom mondani kezd el tanulni a html, css, php, javascirptet, töltd le egy notepadot abban könyen tudsz majd programozni, [link] ez sokat segit a html alapok megtanulásához, ha meg majd fel akarod tölteni az oldalt akkor keres egy ingyenes tárhelyet Pl atw, későbbiekben ha már jó programozo vagy vehetsz domain nevet is, de csak akkor vegyél ha nem csak hobbiból csinálod, amugy meg ha tényleg komolyan akarsz foglalkozni a honlap készitéssel ,akkor íratkozba egy suliba ahol van webprogramozoszak
2012. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!