Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért tesznek fel sokan itt...

Miért tesznek fel sokan itt kérdéseket, ha utána csak fanyalognak és lepontozzák a válaszokat? Pont az lenne a lényeg, hogy többféle nézőpont és vélemény találkozzon!

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Én azokat szoktam lepontozni, akik csúnya szavakat használnak, kárálnak vagy szitkozódnak.

Azokat sose pontozom le, akiknek más a véleményük, mint az enyém, pl hozzátáplálás terén, vagy ilyesmi.

2009. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt én sem értem..

Ha leírom a saját tapasztalatomat az ügyben, hogy nálam hogy volt, lepontoznak, leszólnak, hogy hülye vagyok, meg mit képzelek, hogy ilyet tanácsolok?

Általában gyermekvállalás/teherbeesés topicban szoktam írni, mivel ebben nekem is van elég tapasztalatom, (egészségügyi bajok, nem esem teherbe, inszeminációk sora).

Szóval én se értem, miért ilyenek az emberek.

Én pont tegnap kaptam megint ilyen leugatást.

De már fel se veszem...

2009. okt. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg inkább nem is írok már olyan kérdéshez választ, amiről más a véleményem, mint az éppen aktuális trend. Ilyen volt pl. a hozzátáplálás, ahol számtalanszor leugattak. Sose írtam, hogy kötelező úgy csinálni, ahogy én, csak leírtam, hogy akár így is lehet, nálunk jó volt így. Feladtam, szélmalom harc az egész. Nem azért írtam, hogy bárkit meggyőzzek, csak szerettem volna, ha több alternatíva is kínálkozik, de itt az emberek képtelenek elfogadni mások véleményét. A másik, amitől frászt kapok, amikor valaki megkérdezi, hogy ez vagy az a név tetszik-e, és megírom (egyáltalán nem bántóan), hogy nekem ezért vagy azért nem tetszik, erre lepontoznak. Akkor minek kér véleményt, ha csak a pozitívat fogadja el???
2009. okt. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen sajna ha valakinek nem tetszik a vélemény egyből lepontozza és hülyének állítja be az illetőt. Csak azért mert máshogy gondolja. A baj hogy ezeknek az embereknek meg sem lehet magyarázni hogy miért látod másképp, mert szemellenzősök.
2009. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem, mivel én pont azért kérdezek itt, hogy megismerjem az összes lehetőséget, körbejárjam jól a problémát. Ami meg a válaszolásokat illeti, csak a segítő szándék vezérel a megírásakor, a döntést úgyis mindenki maga hozza meg! Köszönöm, hogy leírtátok a vélményeteket!
2009. okt. 29. 10:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sokszor nem is a kerdezo pontozza le a valaszokat. En is jartam ugy, hogy kerdeztem valamit, orultem minden valasznak es valaki meg lepontozta a valaszadokat. Meg en kertem bocsanatot, hogy ne haragudjanak de nem en voltam a lepontozo. :) Szoval ilyen is van. Na de az a legkiakasztobb amikor a kismamakat, anyukakat azert pontozzak le mert leirta a gyereke nevet vagy hogy eppen mit fozott ebedre a picinek. Hiszen mindenki tisztaba van azzal, hogy a kerek foldon nincsen egy olyan nev vagy etel ami mindenkinek a kedvence lenne. :)
2009. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!