Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan tudnám megvalósítani...

Hogyan tudnám megvalósítani weboldalamra azt, hogy pl. kiírok egy témát, és hozzá lehessen szólni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy commentelni lehessen a felhozott témához.


- Úgymond "Üzenőfal" -ként működjön.



2012. aug. 10. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az jó ha facebook-al lehet hozzászólni?
2012. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, úgy szeretném, hogy bárki hozzá szólhasson, és ne FB eléréssel! :)
2012. aug. 10. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Már van felhasználó kezelő rendszered? Vagy úgy szeretnéd, hogy ne kelljen hozzá regisztrálni?
2012. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne kelljen regisztrálni, csak beírni az üzenni kívánónak egy általa kiválasztott nevet, üzenetet, és el is tudja küldeni.
2012. aug. 10. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Van mysql adatbázis, vagy elég egy szöveges fájlba menteni?


Alapvetően így ezt megoldani nem nagy cucc.

Csak kell egy form és egy php, ami feldolgozza na meg egy rövidke kód, ami listázza az üzeneteket.

2012. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem nagy cucc, bár annak, aki kicsit jártasabb.
2012. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elég nekem ha egy txt-be menti! Én is próbáltam csinálni egy php-s verziót, de valamiért a php nem működik, a Chrome csak a php-ben lévő kódokat írja ki. :-/
2012. aug. 10. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert saját gépedről nyitod meg. Kell csinálj egy localhostot. xampp-vel tudsz. Vagy csak töltsd fel egy hosztra és ott próbáld. Részletes segítségért add meg az email címed
2012. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!