Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Közösségi portál készítés -...

Közösségi portál készítés - Tudnátok olyan ingyenes motort ajánlani, amivel olyan közösségi protált tudok készíteni, ahol a tagok szabadon vagy opcionálisan megadott tulajdonságok alapján tudnak rákeresni egymásra? Példa a kifejtésben.

Figyelt kérdés

Olyan közösségi portált szeretnék létrehozni, ahol kisebb csoportokhoz lehet tartozni, de nem úgy, hogy azokat kis közösségek vagy klubok szerint fölérendelem az embereknek, hanem tulajdonságként adom meg.

Például úgy, mint ahogyan egy társkereső böngészése közben be tudod jelölni, hogy az illető milyen magas legyen (tól-ig) vagy, dohnyzó/nem dohányzó legyen, milyen érdeklődési köre van, stb, aztán kiadja a találatokat, akár egy vagy több szempont szerint is, pl dohányzó és hobbija autó/motor.


Remélem érthető az elképzelés.

Korábban Drupalban dolgoztam, tehát ha valaki jól ismeri, akkor kíváncsi lennék, ez mennyire megoldható a jelenlegi modulokkal, illetve az Elgg tűnik még ígéretesnek, de sosem próbáltam.

Érdekel más is, amennyiben könnyű, gyors a kezelése és megoldható vele az elképzelésem. Természetesen a biztonság sem utolsó szempont, ha tudjátok, melyik motor mennyire kijátszható/feltörhető/botbiztos.


Köszönöm a segítséget!



2012. aug. 20. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ingyeneset nem találsz de sok sikert :D
2012. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amit felsoroltam azok is ingyenesek, tehát ezt értsem úgy, hogy azok nem képesek erre? Kicsit bővebb választ vártam volna.
2012. aug. 20. 10:53
 3/4 Pityeeesz ***** válasza:
Van valami közösségi portálos ingyenes sz@rság talán Elgg a neve vagy valami hasonló. Még nem próbáltam és nem tudom hogy jó-e neked, de egy próbát megér.
2012. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hajaj, látom csupa hasznos választ fogok kapni.
2012. aug. 20. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!