Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan készítsek egy egyszerű...

Hogyan készítsek egy egyszerű rendszert? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy olyan "oldalra" gondoltam amin van egy Felhasználónév és egy jelszó beírási lehetőség (tehát regisztrációs lap szerűség) ami csak annyit csinál hogy ha beír valaki oda 1 felhasználónevet és egy jelszót (tehát kitölti a lapot) akkor azt nekem elment egy .txt dokumentumban. Ha csak php-val lehet ezt megoldani akkor kérlek írd le részletesen hogy hogyan csináljam! Privátban is küldhetitek a forráskódot!! ELŐRE IS NAGYON KÖSZÖNÖM ANNAK AKI SEGÍT!!!!!!

2012. aug. 26. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Pontosabban ezek kellenek neked:

[link] manual/en/function.fwrite.php

[link]


De szemezgethetsz még innen.

Ez alapvetően egy baromi egyszerű feladat, ha egy minimális PHP tudásod van.

Ha nincs, akkor előbb azt kellene szerezni, mielőtt bármihez is kezdenél.

2012. aug. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem emailben egyszerűbb, gyorsabb. fwrite kevés ingyenes tárhelyen megy. sql be kellene. de mondom, emailbe csináld!
2012. aug. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!