Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Webdesigner szeretnék lenni,...

Webdesigner szeretnék lenni, arculattervezés, honlap készítés stb. Van valaki aki ismer egy ilyen tanfolyamot, ahol mind ezt megtudom tanulni? Ami még jó lenne ha ez a tanfolyam online lenne.

Figyelt kérdés

Én eddig ezt találom a legjobbnak szerintetek ez milyen?


[link] [link]



2012. aug. 28. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Inkább kezdj el ingyenes dolgokat olvasni.


Például: [link]


Ezek a tanfolyamsok leginkább csak lehúzások, kb semmit nem fogsz érni ha elvégzed vele.

2012. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt az oldalt ismerem sok videotanfolyamom is van róla de valahogy, még mindig nem áll össze a teljes kép, ezért kellene egy komplett tanfolyam ahol tanítanak tervezést és honlap készítést is.
2012. aug. 28. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha erről sem áll össze, akkor ott sem fog.

Ráadásul kb az összes ilyen tanfolyam semmit sem ér, csak a pénzedet szedik el.

2012. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az oldal szerintem arra jó ha már tudsz mindent de valamit elfelejtettél, másrészt itt semmit nem tanít tervezésről. És biztos, hogy van egy normális tanfolyam is ami nem csak átver de tudom, hogy vigyázni kell ezért gondoltam hátha ismer valaki egy ilyen tanfolyamot de azért köszi a válaszod:)
2012. aug. 28. 20:36
 5/9 Fabyen19 válasza:

Szia!

Én konkrétan a fent említett tanfolyamot végeztem el tavaly, és kijelenthetem, hogy enyhén szólva nem bántam meg, hogy belevágtam. Rendkívül tartalmas, bőséges, hasznos és használható a tananyag. Már a tanfolyam alatt is dolgoztam megbízásokon, az oktatónktól ehhez minden segítséget és támogatást megkaptunk. És ez azóta, mióta eltelt a tanfolyam befejezése óta majdnem egy év, mit sem változott! A mai napig fordulhatok hozzá, ha kérdésem van, vagy kétségeim támadnak. Sőt, az is előfordul, hogy megbízásokat, munkákat közvetít számunkra. Szóval nekem bőven megérte a tanfolyamra fordított befektetés, mert azt már közel egy év alatt nem egyszer "visszakerestem".

Ezen kívül egy támogató közösséget hozott létre számunkra Zsu (ő az oktatónk), ahol tudunk egymásnak is segíteni, ha szükséges. Ennek óriási és megfizethetetlen ereje van.

Kétségtelen viszont, hogy nem elég csak a tanfolyam. TE is kellesz hozzá. Rengeteget kell ugyanis gyakorolni, olvasni, tartani a lépést. De - szerintem - nagyon megéri. Én csak ajánlani tudom.

A portfólió oldalam, mely tulajdonképpen a tanfolyami vizsgamunkám, és azóta ezen mutatom be a referenciáimat, itt található: amistyle.hu

Ha kérdésed van még a tanfolyamról, a tananyagról, vagy az oktatónkról, tedd csak fel nyugodtan. Ja, és próbaleckékre is fel lehet iratkozni az oldalon, az első négy leckét kötelezettségek nélkül megkapod, szóval bele lehet nézni, hogy milyen is. És elárulom, a színvonal nem csökken négy lecke után sem :)

2012. szept. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Naaaaaaa, mit tanítottak ott neked?

2012. szept. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Azt tanították neki, hogy a valid kóddal még senki nem adott el terméket.
2012. nov. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez így akkor is durva...

Értem én, hogy gányolni jó, de ettől még nem kellene.

2012. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hidd el nekem, hogy a potenciális vásárlót egyáltalán nem érdekli, hogy milyen kód fut mögötte. Ráadásul kezdő, junior webdesigner. A webdesigner pedig nem front-end fejlesztő. Majd fejlődik, senki nem született tökéletesnek.
2012. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!