Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Hogyan oldható meg, hogy az...

Hogyan oldható meg, hogy az Iframebe beágyazott lightboxos képek ne csak az iframebe- hanem a honlap méretébe jöjjön be?

Figyelt kérdés
Vnagy egy adott honlap, annak a közepén egy kb 10x10 centis kocka, az a frame, abban vannak képek és lightboxxal jelenitem meg, azt szeretném hogy ne csak abba a kis kockéba ugorjon fel a kép, hanem rendesen mintha nem iframebe lenne, megoldható ez? vagy hejettesithetem az iframet vlaamivel? Tudom hogy ajax meg stb, de azokhoz abszolute de nem értek.
2012. szept. 2. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

A framek használatát felejtsd el!


Javascriptes megoldásokból is van egy halom és maga az ajax egy pofon egyszerű dolog.

Tanulmányozd a jQuery libet, annak a használatával pár sor egy ajaxos cucc is.

2012. szept. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon egyszerű. Nézz szét itt

[link]

2012. szept. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ajánlamátok nekem scripteket a framek helyettesitésére mert igy azt sem tudom mit keressek.
2012. szept. 5. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan mit akarsz megcsinálni?


Mondjuk használhatnád ezt [link] ezzel [link] kombinálva

2012. szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!