Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Lenne igény Photoshop-tutorial...

Lenne igény Photoshop-tutorialos honlapra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nézelődtem a neten, de alig találtam 1-2 magyar nyelvű Photoshop leírást, ahol megtaláltam, ott meg csak alapokat írtak le, semmi képmanipuláció, képretusálás, háttérkép készítése stb.

Szerintetek lenne rá igény? Mert ha igen, én szívesen belevágnék egybe.



2012. szept. 24. 09:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Oktató Ddv>>> Adobe Photoshop Gyorstalpaló.iso (3-4-5)néhány torrent oldalon található. Írok priv-be.
2012. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
IGEN; JÓ LENNE
2012. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

eléggé megoszlanak a vélemények, gyakorlatilag ott vagyok, ahol a part szakad.

én nem tudom, én az oktató videóktól a falnak mászom.

2012. szept. 25. 20:27
 14/17 A kérdező kommentje:
falra mászom / falnak megyek :'D
2012. szept. 25. 20:27
 15/17 anonim ***** válasza:

Akárhogy nézed, a tartalom és a cél miatt az oktató videó = tutorial = leírás, annyi különbség van köztük hogy vagy kommentáros videó, vagy printscreenes szöveg.


Szerintem kezdd el csinálni, és úgyis letisztul hogy megéri-e folytatni, pozitívak-e a visszajelzések, tudod-e tartani a színvonalat, tudsz-e folyamatosan új anyagot csinálni, van-e időd foglalkozni vele. Mert ha nem próbálod meg, akkor nem fogod tudni hogy mi lett volna belőle. Ha pedig bejön és sikeres, az megint csak ad egy löketet az egésznek.


Az ellenzők inkább arra világítanak rá, hogy nem annyira vészes a helyzet mint ahogy a kérdés fogalmazza, mert komoly anyagok érhetőek el magyarul is.

2012. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én nagyon nagyon örülnék neki :)
2012. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
:)
2012. szept. 27. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!