Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Tárhelyet hogyan érdemes...

Tárhelyet hogyan érdemes bérelni havi, negyedév, félév vagy egyéves előre fizetéssel?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Évesre érdemes, az olcsóbb és amúgy sem nagyon szoktak olyan dolgok közbejönni ami miatt fel kell mondani.

(Főleg, hogy vannak már olyan tárhelyek is, ami havi bontásban ha az éveset fizeted, csak pár 100 Ft-ba kerülnek, szóval az áruk is elég jó.)

2012. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a domaint is min. evre fizeted, ha megteheted es raaeasul olcsobb is, akkor evente fizess.
2012. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amerikai tárhelyeknél domain végződés szokott free lenni vagy teljeskörű ingyenesség és korlátlan időre szól elérése ahogy néztem csak tárhely fizetés van havonta.
2012. okt. 10. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb oldalt futtatsz, akkor jobb előtte egy hónapra előfizetni - bár a normálisabb szolgáltatóknál van ingyenes tesztidőszak.
2012. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában minél tobb évre fizeted elő annál olcsóbb lesz, ha meg domaint is rendelsz hozza, az is egy két év, így én személy szerint az éves és két éves időszakot részesítem előnyben, de embere válogatja.
2013. nov. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!