Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne sikeres egy nyelvtanulós blog? Ahol az alapoktól angolt, németet, és kínait lehetne tanulni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég sok hivatalos weboldal (nem blog) foglakozik ezekkel. Mivel a tartalom mindegyiknél ugyanaz, nem is tudsz nagyon újat mutatni. Az angol és német a népszerűsége miatt kilőve, kínaiból vélhető hogy kevesebb van magyar viszonylatban. Egy blog viszont még jól felcímkézve sem mindig átlátható, mert egymás után van a tartalom ömlesztve. Egy logikusan menükre tagolt weboldal többet érne, csak ahhoz egyrészt kell egy tárhely (ha forgalmas, akkor fizetőset ajánlott használni), illetve tudás hogy valaki azt csinálja és karban tartsa.
2012. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ingyenes lenne akkor a németre már most van egy jelentkeződ.
2012. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat... :) Ingyenes lenne, persze... :D

Az iskolánkban most indult el a kínai nyelv tanítása, és nálunk legalább is elég sok jelentkező van. Csak ma 14 ember volt a 2 órás tanórán. :)

A németet és az angolt pedig saját magamnak, gyakorlás miatt indítanám elsősorban, és örülnék, ha valakinek segítene a tanulásban. :) Akkor ezt még átgondolom...

2012. okt. 10. 19:47
 4/13 anonim ***** válasza:
Aki nyelvet akar tanulni az elmegy egy nyelviskolába nem pedig hobbiblogokat bogarász. De ettől önszorgalomból indíthatsz ilyet, vagy esetleg írhatsz olyan oldalra ahol olvassák is pl logout.hu-n olvastam már ilyen nyelv tanulós cikkeket.
2012. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én nem nagyon találkoztam még ilyen normális ingyenes nyelvtanulós oldalakkal ami az alapoktól kezdi. én személy szerint örülnék egy ilyen weblapnak. (angol)
2012. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
jah a nyelviskolásra csak annyit hogy 60-80 a legalja:S
2012. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát, akkor még hétvégéig átgondolom, és ha esetleg elkezdeném, akkor belinkelem...
2012. okt. 10. 20:43
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy, nagyon köszönm a válaszokat, és mindenkinek ment a zöld kéz
2012. okt. 10. 20:44
 9/13 anonim válasza:

Én is benne vagyok. Az angol és a német is érdekel.

Linkeket is tudok küldeni, ha valakinek kell.

Főleg angolt, de németet is.

2012. okt. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Millió hivatalos oldalt találhatsz neten, ami angol, német, akármilyen nyelv nyelvtanját tanítja az alapoktól. Az ilyen blog csak egy milliomodik lenne a sok után...
2012. okt. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!